İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.net Davetiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bilmiyorum yerimidir ama bir adet r10.net davetiyesine ihtiyacim var.Elinde olan varsa pm atabilir mi?
Bu arada eger boyle birsey istemek yasaksa forumda herkesten ozur dilerim.Pek emin degilim kendimden ama yinede ihtiyacim oldugu icin yazma gereksinimi duydum.

Simdiden tesekkurler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Lanet,
Orası da aynı amaca hizmet ediyor.Normal karşılamak lazım.
Bende davetiye olsa gönderirdim lakin yok.
Davetiyesi olan bir arkadaşımız yardımcı olacaktır.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu acarken gercekten cok dusundum.Hatta ozel pm ile de yanlis birsey yaptiysam ozur diledigimi belirttim.Eger yanlis birsey yaptiysam tekrar forum uyelerinden ozur diliyorum.

Calvin anlayisiniz icin tesekkur ederim.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
diyecek birşey bulamaman karşısında diyecek birşey bulamıyorum.

Böyle adamlara konu kilitleme yetkisi verilirse burada olan adamlarda gider.

+1907

Ayrıca bmedya size tanıdığınız bir kişi haricinde, ilgili forum davetiyesi gönderilebilecek birinin olacağını sanmıyorum. Zira kefil olmuş olacak size davetiye yollayan kişi. Bunun yerine ilgili forumda kayıt olunacak yerde yanlış hatırlamıyorsam bi link verilmiş oraya webmasterlik ile ilgili kısa öz geçmişinizle beraber başvuruda bulunabilirsiniz.

Edit : Xman göndermiş, hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5