İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10.net kapalı mı?

Kerem.Acar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün akşamdan beri giriş yapamıyorum, bilgisi olan var mı acaba?

GSJV

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 kapandı evet radorede büyük bir sorun oldugu idda ediliyor + dataları kaybedebilirlermiş yine açıkcası bu yüzden SENİ SEVİYORUZ İYİNET ! Kaliteli duraksız hizmet.

Osman Ferdi Ölmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10.NET Kapanmamıştır Radore hosting ile bir problem yaşamıştır

Geribildirim şu şekilde ;

Saat 19:00 itibarıyla veri merkezi lokasyonumuzda Bedaş kaynaklı elektrik kesintisi meydana gelmiştir. Elektrik kesintisi sürecinde yedekli jeneratörler devreye girmiştir. Ancak fazlar arası gerilim dengesizliği sebebiyle aksaklık devam etmiştir. 19:30'da elektrik teknik arızası tamamiyle giderilmiştir. Oluşan bu teknik arıza sebebiyle, sunucu erişimlerinde aksaklık söz konusu olmuştur. Sunucu erişimleri büyük ölçüde giderilmiş olup, az sayıda sunucuda devam eden çalışmalar Radore Teknik Ekibi tarafından en kısa sürede tamamlanacaktır. Yaşanan aksaklık sebebiyle özür dileriz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
radore merkezinin etrafında başka veri merkezleri var mı acaba?

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence r10 bağımlılığından kurtulmak lazım. Ticaret oranı diğer webmaster sitelerinde artması gerekiyor.

BahtiyarCann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı kişiler datasını kaybettıgını falan soylemıstı yani öle duydum

qRaL65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 işe yaramıyor 3 kez davetiye yolladı arkadaşlar üçündede gelmiyor burdan memnunum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5