İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.NET üyelik isteyen? - konuya göz atınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
merhaba arkadaşlar..
Görüyorum ki bazı arkadaşlarımız R10'a üye olmak için domain, para vs dağıtıyor :D ( http://forum.iyinet.com/webmaster-g...hayran-sayfasinda-reklami-yapilacaktir-3.html )

Böyle şeylere ne gerek var :) Altı üstü bir site değilmi ? iyinet.com forumları daha iyi , takılın işte burada ?R10'a üye olup ne yapacaksınız . Ama yok ben üye olmak istiyorum derseniz alın size müjdeli haber..

R10.Net üyelikleri açıldı. Davetiye sistemi şuan için yok. Herkes üye olabilir.
Üyelik linki :
http://www.r10.net/register.php

Gözünüz aydın :)

konuyu okuyan arkadaşlarımız yorum yaparsa veya konuyu değerlendirirse sevinirim :)

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Hadi gözünüz aydın.Bende bir arkadaşin iletisinde görmüştüm neden açti acaba? Yine geçen yıl ki gibi yanlışlık mı oldu=)

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha dün birinden davetiye istedim vermem 30TL satıyorum dedi. Elinde patladı galiba :hmmm:

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sanmıyorum hata olacağını. R10'a üye olamayanlar siteye girmemeye başladığı için hitleri düşmüş olabilir, hiti tekrar kazanmak için açmış olabilirler :)

T

trgy

Misafir
Haber vermene birşey demiyorum ama şu backlink gibi yazman yasak. Linklerinizi düzeltiniz.

Bu arada, ben de sana katılıyorum Azat hit kaybı ve iyinet in yükselmesiyle açtıklarını düşünüyorum.

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10'da yapılan açıkmalaya göre bir test için açmışlar ve az önce tekrar kapatıldı üyelik. Davetiye sistemine geri dönüldü. Bu esnada üye olmayı başaranlara tebrikler artık sizinde bir r10 üyeliğiniz var xD

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Üye olan varsa bana davetiye gönderebilir mi ukde oldu bende bir türlü üye olamadım :)

T

trgy

Misafir
2 dk önce 2 gün açık kalacak denildi, şimdi ise birşey denendi kapatıldı denildi anlamıyrum bunları. :D

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
R10da gerçekten kaliteli kullanıcılar var evet iyinetin yükselmesi ve hit kaybı yüzünden açabilirler ama o kaliteli kullanıcıları kaybetmek istemezler :)

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeliğin hemen kapatılma sebebi mevcut üyelerinin yoğun tepkisi olabilir...

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama ilginçtir R10'da ''Forum çoluk çocukla dolacak'' diye aşırı tepki veren arkadaşlardan bazıları İyinet foruma da üye. Üyelik açık diye İyinet çoluk çocuk mu dolu? O zaman burda niye üyelik açıyorsunuz? :eek:lmadı:

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
r10'u anlamıyorum cidden rakiplerini aşağılama istegi var genelde özellikle ws'yi yerden yere vuruyorlardı bir ara tabi takmıyoruz ws olarak o baska ;)

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
r10.net'de cidden kaliteli kişişer var. r10'da öyle konu gördüm ki adam facebook ile ilgili sözde hek paylaşıyo :D adamlar sanki yedi safın üyeliği boşa gitti banned. ancak dışarda hak eden onlarca kişi var ve r10 güvenlik açısından sürekli yenilik getiriyor. Ama hak edeni bulamıyor yada adamlar ulaşamıyor.

Davetiye ve normal üyelik dışında başvuru yapabiliyorsunuz ve sürekli alımlar oluyor güvenilir görülürse.

bir arkadaş üyeleri tınlamıyor demiş iyi.net'den iyi olmasın onlarda son derece hızlı ve işini biliyorlar tınlamam gibi bir konu yok sonuçda silver gold platin normal üye her zaman eşit. Tek sorun bazılarının bi yerleri çok kalkmış biraz itrade biraz post kasınca kendini kral vs sanmaya başlıyorlar.

Kimse r10 ile iyi.net arasında kıyaslama yapmasın her meyva'nın ayrı vitamini olur.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
davetiye geri gelmiş yine :) gerek yok aslında r10 a ama ticaret için gerekli sanırım herkes öyle diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5