İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.NET üyelik isteyen? - konuya göz atınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
evet aynen sadece ticaret için zira zamanında bir kaç yardım için konu açtım ama derdime deva bulamadım cvpsız kaldı :))) sık kullanılan bölüm sadece ticaret

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bence bu kadar yeter r10 için konu bitsin artık

X

Xman

Misafir
2 davetiyede bende kalmış, dağıt dağıt bitiremedim yahu :D

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gençlerin r10 merakını hala anlamış değilim, ben konuda ne diyorum , adamlar hala davetiye göndermemizi istiyor :D
iyi.net herkese yeter beyler, takılın işte. :hmmm:

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
İyinet yeterde artar bile ama r10.net üye olmakta istiyorum.

Davetiyesi olan varsa pm atabilir mi ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
r10 artık ütopya arkadaşlar, bence hiç üye olmaya çalışmayın, nerde çokluk orda *okluk, burada kendi yağımızla pişeriz biz, biyerleri kalkmış sünepelerle hiç uğraşmayın, dolandırıcı kaynıyor zaten forum, bi gün size çarpar piyango, r10hakkında konuşulacak çok konu varda yeri değil

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yalnız herkes üye olun olmayın diyorda konu da aldı başını gitti, nasıl olsa kapatıldığına göre üyelik konu kapanması daha mantıklı bence

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Radminin kafası çalışıyor adam ne güzel reklamını yaptırıyor :) # Üyelik tarihi: 25-05-2007 den beri r10 a üyeyim bir zamanlar kalite vardı ancak şuanda işi bilen kalite adamlar sadece işini halledip çıkıyor onun dışında çoluk çocuk atıp tutuyor iyinetden bir fazlası orda ticaret daha seri daha seri adam dolandırılır.İyinetin eksikleri var girişken değiller gözlemlediğim kadarı ile site yönetimi tam olarak oturmamış.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Selam arkadaşlar,
R10.net ile ilgili fazlaca görüşünüzü belirtmişsiniz zaten bu konuda ki konu amacından sapmış :).

Bir arkadaşımız "Her meyvenin vitamini farklıdır." gibi bi cümle kurmuş ve kendisi gerçekten haklı. Kimse kimseye burada r10'a takılmayın orası kötü iyinete takılın diyemez dememelide. Her yönetimin, her site yönetiminin bir eksiği veya birbirinden bir fazlası mutlaka vardır hepimiz tartışmaya kalksak altından kalkamayız konu 20-30 sayfa olur alır başını gider :)

@İbrahimErenYalçın
Hocam, iyinet r10'dan daha köklü bir forumdur bunu kimse tartışamaz zaten, r10'da buranın küllerini kullanarak varolmuştu zamanında radmin bir konuşmasında bunu belirtmişti bir röportajında. Bu forum benim bildiğim 3 kere el değiştirdi şu anda da son sahibinde ve foruma ticari canlılık,o canlılık,şu canlılık getirmek için uğraşıyoruz ben konularda belirtmekten bıktım artık :)
Yönetimi eskiydi hala da eski insanlardan oluşuyor, şimdi yapılanma içerisinde iyinet teknik bakımdan olsun yönetim bakımından olsun..

Yeni ve iyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Bence fazlasıyla girişkeniz :)

Müsadenizle: kilit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5