İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.net ?

W

webkolik

Misafir
Ne oldu çöktü mü site ? Kaç gündür giremiyorum. Orda da baya paylaşım olanağı vardı :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhtemel bir saldırı ya da database güncellemesi olabilir. site tekrar açıldığında anlaşılır. düzelmesi lazım şu aralar.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün sabahtan beri açılmıyo.çok sinir bozucu bi olay.alışmıştım oraya :D database güncellemesi olacağını sanmıyorum.yoksa biterdi şimdiye kadar.ve en azında site açılır ve bunu anlatan bişey yazarlardı.host ile ilgili bir sorun olabilir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host rh den alınma pek sorun çıkacağını sanmıyorum. eğer db uçtuysa çok kötü çok..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bizim turkforums.net'te de db sorunu var. 50,000 üye var ve günde tekil hit 15,000 falan oluyor. Şimdi bayağı bir eksikliğini hissedeceğiz ve hitlerde tekleme olacak.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani uçtu heked mı yani ? bir webmaster forumunun heklenmesi üzücü olur bence !!!

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür açılmayınca :p bizde kendi kendimize fikir yürütüyoruz :D

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
There seems to have been a slight problem with the database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.
----

merakla açılmasını bekliyoruz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalr oda beneim başıma gelen işten kurban gitti türk telekomun mp3 sitesini banlıyım derken bütün sisteler gitti ip banlı o ip deki sitelerde güme gitti

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun

hepinizi r10 a bekliyoruz valla iyinet kadar olmasada güzel bi yer :p

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rh.com.tr'de fiyatlar baya yüksek bu nedenle orda dedi aldığınız için kutluyorum, ciddi projenizi onaylıyor. başarılar.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
radore artık bana host satmıyor.açacağım bütün siteleri kendi makinama koyuyor.sitelerime aynı class tan degişik ip adresleri veriyor.
hosta para vermiyorum. :p sadece band için para ödüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5