İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10 uyeliğim

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
R10 daki üyeliğim pasif hale getirilmiş.
Uzun zamandır girmiyordum, geçen hafta girmek istediğimde şifremin yanlış olduğu uyarısını aldım, üye listesinde kendimi bulamadım.
Daha önce açmış olduğum bir konudan profilime ulaştım ve üyeliğin durdurulduğunu gördüm.

Maksadım kötülemek değil, ancak durduk yere üyeliğimin silinmesi r10 un gittikçe yönetimsiz, amaçsız ve ilkesiz bir yola gittiğini düşünmeme sebep oldu ve sizlerle paylaşmak istedim.

Benim iyinette moderator olmam neden r10 adminini bu kadar rahatsız etsin ki. Anlam veremiyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Orada pek aktif olan biri değilim. Tanıdığım herhangi bir yönetici de yok.
Ancak alenen sitem için yapılmış botların dağıtılmasından sonra 2-3 defa şikayet edip linkleri kaldırtmıştım. Konuyu açanları banlayıp mesajları silmişlerdi. Bunun için üyeliğimi durduracaklarına pek ihtimalde veremiyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
r10 hep öyle.

Saçma sapan nedenlerden dolayı banlıyorlar her seferinde.
Yönetim hiç profesyonel değil, eğer yönetimde tanıdığın varsa herkesi banlatabilirsin yani.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Orada pek aktif olan biri değilim. Tanıdığım herhangi bir yönetici de yok.
Ancak alenen sitem için yapılmış botların dağıtılmasından sonra 2-3 defa şikayet edip linkleri kaldırtmıştım. Konuyu açanları banlayıp mesajları silmişlerdi. Bunun için üyeliğimi durduracaklarına pek ihtimalde veremiyorum.

O zaman o banlananların şikayetlerini haklı yada haksız, göz önünde bulundurmuş olabilirler belki..

r10 yöneticileri çok büyük insanlar canım, havalarından yanlarına geçilmiyor.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
orda her şeyi beklemen normal ;)
Orada elemanın biri sebepsiz -rep vermiş. adamlara söylüyorum 1 gün ceza varmı böyle bir şey :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
orda her şeyi beklemen normal ;)
Orada elemanın biri sebepsiz -rep vermiş. adamlara söylüyorum 1 gün ceza varmı böyle bir şey :D

r10da zaten hakkıyla -rep verilmesi çok düşük bir olaydır. Orada iyide yazsan kötüde yazsan -rep veriliyor. Ama normal üyeler rep vereni göremiyor. Ücretli üye olanlara kimse korkupta -rep veremiyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o kadar kötü bir yerse orada ne işiniz var yahu. topluca sildirin accountları gitsin. bak o zaman nasıl akıllanıyorlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
o kadar kötü bir yerse orada ne işiniz var yahu. topluca sildirin accountları gitsin. bak o zaman nasıl akıllanıyorlar.

Siteye reklam alma, site satışı, alışveriş gibi işlemleri sadece orada yapabiliyosun. Yoksa millet eline yüzüne hasret değil..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Siteye reklam alma, site satışı, alışveriş gibi işlemleri sadece orada yapabiliyosun. Yoksa millet eline yüzüne hasret değil..

Millet ele yüze hasret değilse girmesin işte bende onu diyorum.
Ticaret için başka uygun platform yok, ticaret yapanlar oraya muhtaçtır diyorsan ağıt yakmanında manası yok. Adamlar üyeleri tokatlasada millet girmeye devam edecek o zaman bu anlam çıkıyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İşte orada sistem oturmuş. Ondan bahsediyorum. Sen oraya girince kolaylıkla alışveriş yapabiliyosun ama burada bedava ferrari veriyorum diye konu açsan 6 ay sonra cevap gelir. Ondada konu 3 sayfa bile uzamaz. Amacım iyineti kötülemek değil. Orada alışveriş konularında alıcı ve satıcı bulmak kolay oluyor.. Yoksa kimse kara gözüne kara kaşına hayran değil zaten.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende hiç girmediğim hâlde - rep almışım bir ton. - Rep notlarından birisi 'Seni Tanıdım İyinetçi' :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
orjinal bir not birakmis;) Sorsan ki nedir sorunun iyinetle? diye, cevabi yoktur sanirim. Ulke insaninin genel sorunu nette de devam ediyor. Kraldan cok kralci dusunce. Gerci ogle yemeginin ustune ne felsefe gider ne de sosyoloji. Sozun ozu, Notu cok begendim :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
oradakiler fena halde tribe girmiş desenize :) yazık yahu acıdım valla sömürge ülkelerindeki insanlar gibi :p

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye adınız ne ordaki kontrol edeyim.Neden pasif hale getirilmiş.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Cogu kişi gibi bende oraya mecburluktan giriyorum.
Eski iyinet olsa oraya girmem bile. Burada reklam alımı konusu acıyorum 1 kişi dahi reklam vermiyor orada çok reklam veren oluyor.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifreniz çok basit bir kombinasyon olduğu için.Serkan çiçek denen dolandırıcı sizin hesabınızdan login olup dolandırıcılık denemesi yapmış.Bunu farkeden arkadaş banlayarak sorunu çözmüş.Üyeliğinizi tekrar aktif yaptım.Şifrenizi size yolluyorum özelden.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
o kadarda kötü değilmiş :) R10 nun yaşadığı sorun nerde çokluk orda pislik gibi oldu ama adamlar iyi gidiyor bence web piyasasını ellerinde bulunduruyorlar. Günde hiç yoksa yüzlerce ufak ve büyük çaplı alışveriş yapılıyor.

Kendi alanımda değerlendirmek gerekirse tasarım alanında türkçe içeriğe sahip en aktif platformlardan biri.

İyinetin eski aktif günlerinde bile bu kadar tasarımcıyı bir arada görmemiştim rakip çok :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Vbulletin Lisansı ve Paypal satmaya çalışmışım :)
Forum sahibi bile olamadım ki lisans satayım, Paypal ı da uzun zamandır kullanmıyorum.
Neyse böyle şeyler bizide bulabiliyormuş. Allahtan şahsi bilgilerimiz kullanılmamış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5