İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10da Parayla Satılan Programı Bedavaya Veriyorum , Abone Kasma ,Arkadaş Ekleme , Vb.

mrcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programın Özellikleri

Program seçtiğiniz ssayfalar arasında dolaşıp seçeneğinize göre duvarı komple beğenir ve duvara istediğiniz yazıyı atar

Program Belirlediğiniz zaman aralıklarında kendini resetler ve bu sayede kasma yada çok cpu harcama sorunlarını yaşamazsınız.

Arkadaş Olarak Ekle: Tek tuş ile yüzlerce arkadaş ekleyebilirsiniz.

Abone Ol: Tek tuş ile yüzlerce abone ekleyebilirsiniz.

Durumları Beğen: Tek tuş ile yüzlerce durumu beğenebilirsiniz.

Otomatik Beğen: Beğenme aralıklarını belirleyin ve arkanıza yaslanın. Facebook Friend Helper sizin yerinize durumları beğensin. ( otomatik olarak sayfayı yenilereyerek )

Arkadaş İsteklerini Onayla: Tek tuş ile yüzlerce arkadaşlık isteğini tek tuş ile onaylayın.

durum yaz:seçtiğiniz sayfaları gezerken aynı zamanda grup duvarına istediginiz yazıyı yazar

Programdan Birkaç Görüntü:

44400504.jpg

83086497.jpg

90876672.jpg

İndirmek İçin Tıklayınız

Versiyon Note
Kod:
0.1 Yayınlandı
0.2 Açılış Sorunu testi
0.3 giriş düzenlendi

kullanım videosu

[HDYT]2uDItbzhmRM[/HDYT]

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet arkadaşlar geçende r10 da gezinirken
böyle bir program gördüm ve 10 liraya bu program satılıyordu ve işin ilginç tarafı para verip alanda var

sizi bu hizmeten mahrum bırakmamak için aynı özellikleri taşıyan bir program yaptım

zero project - facebook tools

kullanımı gayet basit

herhangi birinin abone listesine girip

abone ol a bastıgınızda listedeki herkesin abonesi olursunuz (onlarda size elbet dönüş yapacaklar)

tek tıkla duvardaki herşeyi beğenebilirsiniz

tavsiye edilen arkadaşlar listesini acıp tek tıkla listeyi arkadas olarak ekleyebilirsiniz (günde 1-2 kere yapın)

beğenmekten vazgeçe bilirsiniz

arkadaşlıkları tek tıkla kabul edebilirsiniz

h t t p : / /img716.imageshack.us/img716/9884/07022012123106.jpg

h t t p : / /speedy.sh/FRKcc/Zero-Project-Facebook-Tools.rar

sitemiz mrcntr. c o m dur

Deneyen oldu mu, güvenilir mi?

mrcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyen istediği şekil taratabilir evirip çevirebilir

mrcntr .c o m bnm sitem herhangi bir sitede 1 tane olmsuz alınmış mesajım yok ;)

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
isteyen istediği şekil taratabilir evirip çevirebilir

mrcntr .c o m bnm sitem herhangi bir sitede 1 tane olmsuz alınmış mesajım yok ;)

Hocam Daha Forma yeni Uye Olmussunuz :)
4 mesajınız Var ? :( Ve Programın Vürüs Aramsndan gecipde Sonuclarında ' Vürüs bulunmadını dair Bir KANIT ATARMIRMISINIZ :)

MÜMKÜNSE :)

ekleme , arkadaş daha Dün Üye Olmuş Ve , Hemen Konu Acmış :) Dikkatimi Cekdi Belrtmek istedm

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Dosyayı ben sizin için taradım.Herhangi bir virüs yok.
Ama dosyanın işlevini bilmiyorum.Bir şekilde facebook bilgileriniz çalınırsa karışmam. :)

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dosyayı ben sizin için taradım.Herhangi bir virüs yok.
Ama dosyanın işlevini bilmiyorum.Bir şekilde facebook bilgileriniz çalınırsa karışmam. :)

Tşk ederm hocam , Vürüs Yok Fakat Hesab Bilgileri Gider Düşncesiyle İndirmicem Konuyu Acan arkadaşada Tşk Ederm Guzel Programdır İyidir Hoşdur ' Farklı Programları Gördm Aynısını :)

mrcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem gayet iyi çalışmakta programdan dolayı hesabım çalındı diyen olursa kodları vereceğim :)

yetmissekiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10 da para ile satılan şey ? r10da kim satıyor link atın!

mrcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program güncellenmişve yenilenmiştir arkadaşlar

Kenan.mm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mehraba arkadaslar..........bu program bende acdi kredide yigiyor amma.....siz qoydugunuz resimler gibi gelmiyor....hemde bu ne ise yariyor??????

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
dikkatli olun bunu kulanırken r10 da birisi satıyor ama bu mu belli değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5