İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r81.netteki admin nickli arkadaş paramı yada domainlarimi yollamazsan yasal işlem baş

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
r81.net teki admin nickli arkadaş paramı yada domainlarimi yollamazsan yasal işlem başlatcağım.

admin nickli arkadaş benden iki domain istedi anlaştık transfer et parasını çıkarayım dedi.çıkardım bi tane daha istedi.lafı ha bire uzattı illa üçünsünüde istedi vermedim transfer ettiklerimin parasını yolla üçüncüsünüde göndereyim dedim baya bi uzun msn görüşmesinin ardından üçüncüyü transfer etmeyeceği anlayınca msn kapattı.sitenin admini böyle yaparsa bu vay bu sitenin haline...
bugün pamı yollamazsa msn görüşmelride dahil yasal yollara başvuracam ya paramı yolla ya domainlerimi.
ödemeyi çıkardığın an tekzip mesajı yollayacam ödemeyi çıkarttı diye.

T

trgy

Misafir
Suç sizde para almadan domain göndermenizde suç. Kendim de öyle hataya düştüğüm için kendimden biliyorum. :)

Geçmiş olsun.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Geçmiş olsun, inşallah paranızı alabilirsiniz. Şikayet etmekten de çekinmeyin. Gidin savcılığa verin. Siciline işlensin en az 5 yıl boyunca sabıkalı gezsin.

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yav insanlar hiç mi birbirine güvenemeyecek, güvenmenin bedeli bu mu olmalı bide site açmış daha...admin(!)

E

erotizm

Misafir
r10dan ilham alınmışa benziyor. çok türedi son zamanlarda webmaster forumları.

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Elinizdeki delillerle beraber C.Savcılığına suç duyurusunda bulunabilirsiniz.Bu arada mesajda birşey tam anlamadım.Siz domain bayisi felan mısınız yoksa kendi panelinizdeki domainlerimi satıyordunuz ?

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Elinizdeki delillerle beraber C.Savcılığına suç duyurusunda bulunabilirsiniz.Bu arada mesajda birşey tam anlamadım.Siz domain bayisi felan mısınız yoksa kendi panelinizdeki domainlerimi satıyordunuz ?

panelimden sattım.adama hayırlı olsun siteniz diye ileti yolladım adamın yaptığına bakın.

itibarı r81 rank 10 yapılmış böyle bi oyunmu olur...daha ilk alışverişte bu yapılıyorsa bu gibi olaylar,hem sitenin kendisinden hem yetkililerinden şüphe duyarım...bu kadar açık konuşuyorum...
ne amaca hizmet etmek için oluşturuldu bu?

hele terbiyesizliğe bakın hem paramı yollamıyorlar hemde sitedende yasaklamışlar...
ya ödememi çıkarın yada domainlerimi geri yollayın diye mesaj yazdım mesajımı silmişler üyeliğimi banlamışlar.

Aşağıdaki sebep´ten dolayı yasaklandınız:
No reason was specified.
Yasaklandığınız süre: henüz yok

admin olarak yetkilendirilen birinin en çok o bu konularda sorumlu davranmalıydı.demek amaç farklıymış... türkticaretlede görüştüm bugün ödeme gelmezse savcılıktan resmi belge ile türk ticaret domainleri iade edecek.

site ve tüm yöneticileri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacam...

T

trgy

Misafir
mail adresi ve diğer bilgilerini gönderir misiniz bana bi belki bir yardımım dokunur size.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
evini adresini tlf numarasını falan biliyormusunuz? savcılığa gittiğinizde seni dolandıran kişi kim dediklerinde r81 sitesimi diyeceksin

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mail adresi ve diğer bilgilerini gönderir misiniz bana bi belki bir yardımım dokunur size.

msn adresi: [email protected] [email protected] mail
cebi: 0535 253 7680 (ne tlfnuma nede msjlarıma cvp veriyor)
türkticaret kullanıcı adı : rmb10
tc vermiş kontrol ettim geçezsiz diyor: 407 266 07 283 Tc kimlik
r10daki kullanıcı adı : huzur (öyle dedi)
goddady hesabı : Customer Number: 34943646
elindeki domainler şuanlarmış:
www.f46.net domainas.net alan-adi.org www.satin.al www.cg4.net www.7sf.net www.9vh.net www.r81.net www.mekanside.com

Erasmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk şikayet konusu açılmış oldu burdada.

Geçmiş olsun arkadaşım umarım bir daha böyle bir hata yapmıazsınız.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Dostum hatanın büyük bir kısmı sende bence.
Ayrıca İşin hukuki kısmına hemen gir siteden banlamış msn tel vs. açmıyorsa bidaha ulaşabileceğini zannetmiyorum. Hemen gerekli bilgileri Savcılığa götür. Bu konuda bilgisi olsun olmasın Savcının, zevkle bu dolandırıcıların üzerine gidecektir.

r81'miş. Peh..

By_XCS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş www.mekanside.com u Sayma İstersen O Domaini Ona Ben Sattım Yaklasık 5 Ayı WAr. Benim Basım Yanmaz Deilmi Bu ADam Yüzünden ? Domain Bana Kayıtlı Olabilir .

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
geçmiş olsun dikkatli olmak gerek

By_XCS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WALLA BEN DOMAİNİ SATTIMDA ONA GECİNCE İÇİM PEK RAHAT DEİL O BAKIMDAN MEKANSİDE.COM BEN KENDİ ÜZERİME SATIN ALMISTIM BU ADAMA SATTIM . ADIM NURETTİN SOYADIM ÖZEN . YAŞIM 17 BU ADAM PEK İÇİMİ RAHATLATMADI ...

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sizle alakası yok arkadaşlar bi tek o şerefsizle sorunum...msn de bu siteleri saydığı için yazdım...bu adamın hesap nosunu verebilirsiniz mesela ödemeyi size ne şekilde yaptı.
başka sitelerdeki nickini verin bunu öyle bi hale sokacamki bi daha değil böyle bi b*k yemek aklında bile geçiremeyecek...

MeqaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2. Mesajım olacak ama,

Bir kere, tanınmış yerlerden alış veriş yapın derim.

R10 - İyinet gibi yerlerden veya, GG-Hepsiburada vs.vs R81.net neresi :) Bence hocam, birazda kendinizde arayın suçu.
(suçunuz, tanınmadık yerlerden alış-veriş yapmak :D )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5