İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Radoy.Net | Profesyonel BACKLINK Paketleri SATIŞ Konusu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
backlinkler rastgelemi demek istedim, mesela sadece yasal program indirme sitelerine çalışma yapıyormusunuz

R

RadoyNet

Misafir
RADOY.NET BAHAR KAMPANYASI
BÜTÜN PAKETLERDE %25 İNDİRİM

Evet arkadaşlar kısa bir süre devam edecek kampanyamız bugünden itibaren yayındadır.
Hayırlı olsun.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
600 adet Türkçe foruma konumu açıyorsunuz 40 tl ye? Eğer öyle ise çalışabiliriz. Phpbb forumlarda vs. kayıt olup profildeki linkten bahsetmiyorsanız.

beguum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
p.m attım ama cevap alamadım.Bir hafta önce aldığım forumlara link ekleme paketimin durumunu merak ediyorum.Bilgilendirirseniz,sevinirim.

R

RadoyNet

Misafir
musterirefe.JPG

2a8250a783y.jpg

Arkadaşlar son referanslardan sadece 1-2 tanesi.

msn / mail: [email protected]

zanzaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba
Hazırladığınız linklerin indexlenmesi ile ilgili bir garanti verebiliyor musunuz?

R

RadoyNet

Misafir
Merhaba
Hazırladığınız linklerin indexlenmesi ile ilgili bir garanti verebiliyor musunuz?

indexletme çalışmaları da istenilirse ayrı olarak ücrete tabi yapıyoruz ya da ücretsiz olarak gerekli işlemleri anlatıyoruz.

ama biz linklerin doğal süreç içerisinde indexlenmesinden yanayız.

R

RadoyNet

Misafir
Arkadaşlar satışlarımız her an devam etmektedir.

Bizlere 7 / 24 ulaşabilmeniz için:

msn / mail adresimiz: [email protected]

Telefon numaramız: http://www.radoy.net/iletisim

online soru sistemi / müşteri görüşü sistemi / paket sipariş sistemi : www.radoy.net

iyinet özel mesaj (pm)

iyinetkonu altı mesaj

http://www.radoy.net/iletisim.html

telefon ve canlı destek hattı

kanallarını kullanabilirsiniz.

Satışlarımız 7 / 24 aktiftir.

Radoy.Net Toplu Ping Servisi
http://ping.radoy.net

Açılmıştır Arkadaşlar. Raporlarınızı her gün 50-50, 100-100 olarak ya da dilerseniz topluca pingleyebilirsiniz.
Bunun Dışında ana sayfanızı, kategorileri, rss lerinizi pingleyebilirsiniz.

Toplam 79 adet çalışan ping servisi bulunmaktadır. Her linkinizi tek tek pingler.​

gavaryus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar RadoyNET'in koyduğu kanıtlar dışında paketleri satın alanlardan yorum alsak. Ben de müşterim için buradan link almayı düşünüyorum, öyle paldır küldür saldırmayalım en azından.

R

RadoyNet

Misafir
Arkadaşlar RadoyNET'in koyduğu kanıtlar dışında paketleri satın alanlardan yorum alsak. Ben de müşterim için buradan link almayı düşünüyorum, öyle paldır küldür saldırmayalım en azından.

Gerekli yorumlar için bizlere msn / mail / telefon / özel mesaj aracılığı ile ulaşabilirsiniz, hakkımızda yapılan yorumları sizlere iletebiliriz.

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
20 tl olan paketten yaptırmayı düşünüyorum dönüş bekliyorum saygıalr

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhaba daha önceden sizinle calismistik bir oyun sitem icin hit calismasi yapilabilirmi acaba ne önerirsiniz?

R

RadoyNet

Misafir
Site adresinizi hedef kelimelerinizi vs bilgilerinizi bize iletirseniz, inceleyelim hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5