İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Radoynet'e guvenen varmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Adam 1000 tl verip iyinetde reklam yapmazdı değilmi hocam :) ?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Benimde bir mesajım olsun , amacım ne radoy'u savunmak nede hizmeti konusunda olumlu veya olumsuz bir eleştiride bulunmak.

Bu tarz backlink hizmeti veren kişi yada kuruluşlardan aldığınız hizmet garantili bir hizmet değildir. Yani %100 bir garanti sağlamaz hiç bir firma.

Ancak siz herhangi bir backlink firmasından hizmet aldınız , atıyorum xx firması sizden hizmet bedeli olarak 100 TL aldı misal , raporlarınızıda aldınız kısa bir süre içerisinde ama haftalar geçmesine rağmen sonuç elde edemediniz , bunun başlıca nedeni şudur.

Misal müşteri blog sitesi için çalışma yaptırıyor ancak blog'a yazılan son yazı 20 25 gün önce , yani güncellik anlamında 0 a 0 bir site , bu sitenin yükselmesi mantıklımı ?

Kesinlikle backlink elde edeceğiniz siteye emek vermiyorsanız siteninde size gelecek vaad etmemesi ve hit durumlarının iç açıcı olmaması normaldir.

Sonuçta backlink firması %100 lük bir garantili hizmet olsa idi zaten , SEO danışmanlığı yapardı bu arkadaşımız.

Kesinlikle amacım kimseyi savunmak değil sadece düşündüklerimi yazdım.

Saygılarımla.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ben bundan bir kaç ay önce radoy.net ile çalıştım. Aslına bakarsanız sadece bu firma ile değil, farklı firmalar ile de aynı dönem çalışmalar yaptım. Kendi imkanlarımla yine yaptığım bireysel çalışmalar mevcut.

Ben link wheel hizmeti almıştım. Objektif olarak yorumlarımı ekliyorum;

- İşi hemen hemen zamanında teslim ettiler. Bu önemli bir etken.
- Sundukları rapor .txt uzantılı ve oldukça karışık bir yapıdaydı. Daha derli toplu bir rapor olabilir, excel vs..
- İletişim konusunda biraz geç davranıyorlar. Müşteri ile daha yakından ilgilenmek gerekir.

Sonuçlara gelince bir çok çalışmadan bahsetmiştim ve şu an sitede artan bir ivme var. Bunda radoy.net'in etkisi nedir kestiremiyorum.

Birde site içeriğiniz yetersiz ise bütün paketleri deneseniz dahi olumlu bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Aceleci davranmamak lazım ayrıca. Bu çalışmalarda sabırlı olmak lehinize sonuçlar getirecektir.

Önce kendi sitenizi enine boyuna analiz edin derim. Herkese kolaygelsin ;)

R

RadoyNet

Misafir
Yorum yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Herkese elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

T

themaniac

Misafir
Radoy.net in guvenilirliginin acik ve ortada oldugunu surekli calisanlardan ogrendim. Tabiki her firma gibi gelustirmeleri gereken yonleri vardir. Ben konuyu acan olarak radoy.net e guvenebilecegim kanaatine vardim.
KONU KILIT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5