İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

radyo hosting aranıyor...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Forum sitemde ziyaretçilerin aşırı isteğinden ötürü bir radyo açmaya karar verdik ve bunun için ilk başvuracağım yer tabiki iyinet oldu...

gelişmiş bir paket istemiyorum başlangıç için 30-40 kişilik bir paket olursa yeterlidir zaman ne gösterir bilemeyiz ilerleyen günlerde artış olursa pakette karşılıklı görüşülüp yükseltilebilir.. ama ilerde sorun yaşamamak için 100 dinleyici kapasitesine göre fiyatlandırırsanız sevinirim...

uzun zaman önce winamp ayarlarını yapabiliyordum fakat üzerinden epey bir zaman geçmesi bilgilerimin körelmesine sebep olmuştur bu yüzden hostingi verecek arkadaştan ilk etapta winamp kurulumunda destekte beklemekteyim... kesintisiz sağlam bir radyo hosting sağlıyor iseniz lütfen bu konu altına tekliflerinizi yazınız.. Bu konu altına yazmak istemeyen arkadaşlar pm olarak ta gönderebilirler.. şimdiden teşekkürler...

L

LifeNIC~

Misafir
100 kullanıcı
Unmetered band
Almanya sunucuları, minimum buffer

10 YTL / Ay

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sen beni dinle sarget hem kullanıcı sınırlamasıda getirmiyor flatcast ve hızıda muhteşem ayrıca kullanıcılar sohbet bile edebiliyorlar. güzel bir de dj paneli var

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayin yemekteydim , o yüzden kabul edemedim.Su an MSN'de online durumdayim.Sanirim siz yemektesiniz bu defa da. :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
teklifleriniz için teşekkürler arkadaşlar.. şuan için çözüm bulunmuştur... ilerleyen hizmetlerde görüşmek üzere...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyo Hosting Tarafimizdan saglanmistir.Bizi tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz.;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
------------//////////---------------------//////////////////----------------///////////////--------

Daha önceden böyle bir konum olduğu için.. yeni bir konu açıp forumu kirletmek istemedim... minimum 100 anlık dinleyici için... radyo hosting arıyorum... ve bu başlık altına msg atacaklardan önemle rica ediyorum.. sunucularınız sürekli sorun yaşıyor haftada bir arızalar çıkıyor ise kesinlikle ve kesinlikle mesaj atmayınız.. ücreti ne ise hakkıyla verip gerçek hizmet almak istiyorum.. Peşin peşin söyleyeyim buraya msg atıp radyo hostumu sağladıktan sonra sorunlar ve kesintiler ile baş başa kalırsam... bana o hizmeti sağlayan hostçunun iyinetten ekmek yememesi için elimden gelen herşeyi yaparım bu kadar açık ve net konuşuyorum....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5