İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo Hostingde Devrim

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyo Hostingde Devrim Otomatik Dj'li Radyo Hosting Devri Başladı

Otomatik Dj Destekli Radyo Hosting Burada.

MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER
SİTE ADRESİMİZ WwW.RadyoHosting.iN Sitemizden De İnceleyebilirsiniz.
Ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için radyo hosting paketlerimizden birini satın almış olmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Sağladığımız Hizmetler Aşağıda Sıralanmıştır.
- İstek Paneli Linkli Aquamp (Üstplayer Kurulumu)
- Radyo İstek Paneli
- 1 Adert Sam2 Broadcaster Yayın Programı ( Limitsiz Lisans)
ÜCRETSİZ SAĞLADIĞIMIZ İSTEK PANELİNİN ÖZELLİKLERİ:
- Şu Anda Kaç Kişi Dinliyor
- En Fazla Kaç Kişi Dinlemiş
- Dinleyicini İp adresi
- Ülkesi
- İp Adresi Banlama
- Her Dj için Ayrı Kullanıcı Adı Şifre Tanımlama
- Dj lere Toplu Mesaj Gönderebilme özelliği
- Dinleme Seçenekleri

OTOMATİK DJ ( Auto DJ )NEDİR?

Otomatik dj WhmSonic yazılımının radyo yayını yapan müşterilerimize sunduğu kolaylıklardan sadece bir tanesidir. Otomatik dj sunucumuza aktarmış olduğunuz mp3 dosyalarınızı sıralı yada karışık şekilde yayınlamanızı sağlar. Ayrıca parça geçişleri sırasında yumuşak bir geçiş sağlayarak (parçaları mixler) dinleyiciyi rahatsız etmeden müzikleri değişmesini sağlar.

Otomatik dj internet radyoculuğunda devrim niteliğindedir. Şimdiye kadar 24 saat yayın yapmak için bir bilgisayarın açık kalması mecburi idi hatta açık kalması da yeterli olmuyordu. Çünki elektrik kesintileri yada internet düşmeleri yayınınızın kesilmesine sebep oluyordu. Bu da yayınlarınızda kesilmelere sebep oluyordu. Otomatik dj bu tür problemlerin üstesinden rahatlıkla gelmektedir ve yüksek kalitede yayın yapmanızı sağlar.

Bu hizmetlerimizden faydalanmak radyo hosting hizmetini bizden almanız gerekmektedir.

RADYO HOSTİNG ÖZELLİKLERİ.

Otomatik dj özelliği winamp yada başka bir program açık olmadan server üzerinden yayın yapmanızı sağlar. Otomatik dj hostunuzun arka dizinine attığınız mp3 leri kontrol panelinizden oluşturduğunuz otomatik dj inizle yayına vermenizi sağlar. Böylece 7/24 kesintisiz yayın yaparsınız. Bu sistem internet radyoculuğunda devrim niteliğindedir ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Aşağıda radyo hosting fiyatlarımız ve otomatik dj özelliğini kullanım fiyatlarımız mevcuttur. İncelemeniz menfaatinize olacaktır.

- Radyo Paketleri WHMSonic ShoutCast Admin Pro eklentisi ile sunulmaktadır.
- Radyo Paketlerimizde Türkiye Sunucularımızdan Hizmet vermekteyiz.
- Radyo Paketleri WHM cPanel Hosting Kontrol Paneli Mevcuttur.
- Radyo Paketleri Web Hosting Olarak Kullanılmamaktadır.
SİTE ADRESİMİZ WwW.RadyoHosting.iN
ShoutCast Admin Pro Cpanel özellikleri:

1.) AutoDJ: (Bu özellik Extra ücretlidir.)
- Full Yönetim.
- AutoMix
- Shuffle
- Bir sonraki şarkıya atla
- Çalma listesini Yenile
2) Radyo Başlat
3) Radyo Durdur
4) Radyo Yeniden başlat
5) Gerçek zamanlı radyo durumları
6) Radyo bilgileri, ip,şifre,port ve diğerleri
7) Hesapta radyo kurulu değilse radyo kurma özelliği
8) Radyo kaldırma özelliği
9) Şifre,port ve diğer bazı özellikleri gerçek zamanlı değiştirebilme

PAKETLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ.
MSN VE TİCKET YOLUYLA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
BİLGİLERİNİZE SUNALRIZ

SİTE ADRESİMİZ WwW.RadyoHosting.iN

Msn : [email protected]

Not : Radyo Hosting Bayilikleri verilecektir

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca arşadaşlar ilk gelen iki kişiye 50 mb web hosting (WHM Cpanel Kontrol Panelli) ücretsiz.

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn ekledim fakat kapalı sanırım..

Kabul edilmedi , web hosting yerine en küçük paketten Radyo hosting alabilir miyim :)

Bana radyo hosting lazım da :)

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda onliyeyiz ayrıca sıtemızden sipariş verebilirsiniz. Sitemizde sipariş vermek için gerekli bilgiler verilmiştir.

sadece ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sipariş sistemi ticket usulü çalışmaktadır. Ticket attıgınız ve gerekli bilgileri verdiğiniz taktirde ticket ınıza cevap verilir.

WwW.RadyoHostinG.iN

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncelikle hayırlı satışlar.

Anlamadığım şey, lisans ücreti 279$ olan SAM Broadcaster'ı siz nasıl limitsiz lisans olarak verebiliyorsunuz ?

Bir nevi wa-reze destek sanırım.

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sam2 den bahsedıyoruz. Bu programın limitsiz lisansı var bizde. Ve sadece musterilerimizin indirebileceği bir yere belirli bir saat tutuyor daha sonra siliyoruz. mareze destek olsaydık burda paylaşırdık. Art niyetli anlamlar cıkarmaya gerek yok. Amacımız müşteriye destek.

Saygılarımla

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca sam2 internet radyoculugu ıcın mukemmel bir programdır. Profesyonel anlamda yayın yapmanızı sağlar. Bizler müşterimize destek adına bu şekilde uygulama yapmaktayız.

Tabiki düşünce sistemine göre farklı anlamlar çıkartılabılır. Önemli olan neyi ne için yaptığını bilmektir diye düşünüyorum.

Tekrardan saygılarımla

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
aldıgınız lisanda dagıtım izin varrmı? Sadece 1 kişiye özel program satır.
Dagıtmaya ve cogaltmaya hakkı yoktur.
Yani marez

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Lisanslı whmsınic i makineye kurabilir ve herkeste o makine üzerinden kullanabilir.Lisansı varmı konusuna gelince whmsonic.com adresinden sorabilirsiniz, yoksa zaten hangi dc olursa olsun 24 saat içinde ipye bağlı serverı kapattırırlar.
Yasal olmayan tek durum mp3 ler için.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Lisanslı whmsınic i makineye kurabilir ve herkeste o makine üzerinden kullanabilir.Lisansı varmı konusuna gelince whmsonic.com adresinden sorabilirsiniz, yoksa zaten hangi dc olursa olsun 24 saat içinde ipye bağlı serverı kapattırırlar.

sam2 server programı degil. Sam2 dj programı.
Yani yayın yapacak kişiler kendi bilgisayarlarına kuruyorlar.

örnegin bir radyo 1 sam2 lisansı alıyorsa. Sadece 1 makine için almış olurlar digerleri için gecerli olmaz.
Burada 100 lerce bilgisayarda kurulma olasılıgı dahi var.
sam2 yi winamp gibi düşün. shoutcast olarak degil ;)

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

whm sonıc ın en guzel ozellıgınden bırısı mp3 lerı ana dızıne atmamanızdır . mp3 ler ana dızınde olmadıgı ıcın yayına gecmez boylelıkle mp3 lerı dağıtmamıs olursunuz. Kullanmanın hiçbir mahsuru yoktur hiçbir mahsuru yoktur .

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldıgınız lisanda dagıtım izin varrmı? Sadece 1 kişiye özel program satır.
Dagıtmaya ve cogaltmaya hakkı yoktur.
Yani marez

yukarda gereken acıklamayı yaptık. sen varez dagıtmaya yada bu tur varez olaylarına pek meraklısın sanırım. Yazıyı tersten okuyorsan bence monitoru bı de tersıne çevır dene okumayı.

ne diyoruz?

Musterinin ihtiyacına cevap veriyorsa sağlıyoruz.

AYRICA BU TUR POLEMİKLERLE UGRASMIYORUM ISTEYEN ISTEDIGI SEKILDE YORUMLAYA BILIR PROBLEM DEGIL AMA BEN YUKARIDAKI GIBI DUSUNUYORUM. HERKESIN DUSUNDUKLERI KENDINEDIR.
;)

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yukarda gereken acıklamayı yaptık. sen varez dagıtmaya yada bu tur varez olaylarına pek meraklısın sanırım. Yazıyı tersten okuyorsan bence monitoru bı de tersıne çevır dene okumayı.

ne diyoruz?

Musterinin ihtiyacına cevap veriyorsa sağlıyoruz.

AYRICA BU TUR POLEMİKLERLE UGRASMIYORUM ISTEYEN ISTEDIGI SEKILDE YORUMLAYA BILIR PROBLEM DEGIL AMA BEN YUKARIDAKI GIBI DUSUNUYORUM. HERKESIN DUSUNDUKLERI KENDINEDIR.
;)

Arkadaşım, i.arı nın yazdığını okumuyorsun sanırım ?

Bence lisans işine açıklık getirmelisin.

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acıklık getırıyorum. Bu maddeyi kaldırıyorum .

saygılarımla ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5