İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo icin bi program..

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaslar..

Benim radyomu millet siteye girmeden dinlesin diye bi program düsünüyorum..
Bu söyle olabilir winampe bi mavifm skin browseya benim hazirliyacagim bi sayfa ve winamp acildiginda otomatikmen mavifm acilabilir..

bunu cok kisi yapmis denedim ama olmadi.. calmakda istemedim..

yada buna benzer programlar yapabilirmisiniz ?

ayrica radyo media player ile ve real player ilede dinleniyo..

ilgilenen varsa görüsebiliriz..

tesekürler..

E_AYDAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba..

Anladığım Kadarıyla şahıslar hazırlanacak programı pclerine kurucaklar masa üstüne bu programın iconu yerleşicek ve bu icona tıklandığında otomatik olarak winap tan yada media playerde radayo otomatik olarak açılıcak.. Radyo yayınınıda internet başlantısı varsa internetten yoksa tv kartı varsa radyo frekansından alıcak..

Bu şekilde biçimlendendi aklımda yanlışım varsa daha detaylı bilgi verirseniz size yardımcı olabilirim..

İyi Çalışmalar..

Emin AYDAN

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radyo sadece internetten dinleniyor.
frekansli bir radyo degil sanal radyo.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii yapabilirsin.. winnap url uzantılı kısayolu koysa yeterli olur.. tıklanınca winamp acılıp sarkıların calmaya baslar.. .

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse anlamiyor bu islerden galiba
yada ben anlatamadim :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
baran uğraşsan sende yaparsın aslında adamlar eski bir winamp sürümünü editlemişler ve açılışta browser page kısmına radyo yayınını isteten bir html sayfası atmışlar olay bundan ibaret.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5