İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

radyo icin sponsor host ariyorum

R

runnerfox

Misafir
Netür bir radyo, şuan yayın yapıyormu, biraz açarmısın konuyu..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Radyo Adı : ?
Yayın Türü : Ulusal / Yerel ?
ADSL Hızı : ?
Yayın Şekli : ShoutCast / Windows Media Stream ?
Radyoda Kullanılan PC Özellikleri : ?
Yetkili Kişi : ?
Ortalama Aylık-Günlük Hiti : ?
Web Adresi : ?

vs vs.. gibi bilgileri yazarsan ilgilenirim .

D

DeRBeDeR

Misafir
su an yayin yapmiyor aylik yaklasik 2000 kisi dinliyordu daha once yayin yaptigimda yalniz o zaman 3 dj ile yayin yapiyordum su an 7 dj var hazirda ayrica unv ve bazi dersanelere el ilani dagitacam radyonun adresini ayrica yayin almanya fransa abd hollanda ve turkiye den yapilacak aylik dinleyici sayisinin 2000 in cok cok ustunde olacagindan eminim dinleyiciler yurt ici ve disindan ayrica su an radyo sifirdan tekrar kurulacak www.atafm.com radyo adresi olacak ilgilenen arkadaslarla msn de gorusebiliriz [email protected]
gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederim
ATESHAN

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu radyo sadece netten yayın yapan bir radyo mu yoksa normal bir radyonuz varda siz o radyo yayınını netten demi yapacaksınız ? ( çünkü gerçekten net radyosu için gerçekten çok büyük ziyaretçiler )

D

DeRBeDeR

Misafir
evet sadece netten ve ben 2000 rakamini buyuk olarak gormuyorum el ilanlariyla unv ve bazi dershanelere reklam yapacam ayrica yine el ilanlari ile ucretsiz is ve isci eleman reklamlari yapacam is yerleriyle gorusup buna benzer planlarim var o yuzden 2000 rakami bence hedefledigim bir rakam olmadigi gibi zaten daha once ulasilan bir rakam
unuttum soylemeyi sadece netten yayin yapiyoruz ve ilgilenen arkadaslarla pazar gunu irtibat kurabiliriz verdigim msn adresinden yarin LES sinavi varda ona girecem gorusmek uzere

D

DeRBeDeR

Misafir
DeRBeDeR' Alıntı:
evet sadece netten ve ben 2000 rakamini buyuk olarak gormuyorum el ilanlariyla unv ve bazi dershanelere reklam yapacam ayrica yine el ilanlari ile ucretsiz is ve isci eleman reklamlari yapacam is yerleriyle gorusup buna benzer planlarim var o yuzden 2000 rakami bence hedefledigim bir rakam olmadigi gibi zaten daha once ulasilan bir rakam
unuttum soylemeyi sadece netten yayin yapiyoruz ve ilgilenen arkadaslarla pazar gunu irtibat kurabiliriz verdigim msn adresinden yarin LES sinavi varda ona girecem gorusmek uzere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5