İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo İyinet Açılmıştır !!!

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yaklaşık 2 aydır üzerinde çalıştığımız projeyi nihayet aktif ettik. Bazı siteler bizden önce davranmış olabilir. Fakat bu demek değildir ki biz taklit ediyoruz. Asla böyle birşey söz konusu değil. Bizler belki biraz yalnız kaldık destek konusunda. Belki hakettiğimiz ilgiyi göremedik. Ama ne olursa olsun biz hiçbir karşılık beklemeden yapıyoruz birçok şeyi. Neyse çok uzatmak istemiyorum.

Radyo İyinet bugün itibariyle yayın hayatına başlıyor. Şu an test aşamasında olduğumuzu söylemek istiyorum. Acemilikler, aksaklıklar olacaktır. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz bu konuda.

Radyoda emeği geçen Karahan kardeşime ve Radyo Hosting sponsorumuz olan Muzaffer Bilişim firmasına çok teşekkür ediyorum.

Radyoyu dinlemek için : http://www.iyinet.com/radyo/

Winamp ile dinlemek için, http://iyinet.com/radyo/listen.pls

Sitede ki sohbet penceresinden düşüncelerinizi, isteklerinizi, beklentilerinizi yazabilirsiniz. Fakat sitede ki nickinizle giriş yapmanızı önemle rica ediyorum.

Not : Şu an yayında ben varım :)

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emeğinize sağlık güzel olmuş... Yer imlerime aldım.. İnşallah dj'liğede başvururum

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Uzun süredir uğraşılıyordu.Çokta güzel bir sonuç alındı, hepimize hayırlı olsun.Herkes ayrı bir koldan çalışıyor, iyinet için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Diğer yeniliklerimizi de sırasıyla yakın zamanda açıklayacağız.:)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Birazdan mikrofonu alıyorum. Sizleri ve isteklerinizi bekliyorum.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Öncelikler merhaba,

Uzun zamandır sağlık sorunları yüzünden biraz uzaktım internetten. Radyoyu gördüm, gerçekten güzel olmuş. Bide bir tarz oluşturabilirse yayında o zaman tadından yenmez. Ellerinize sağlık.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence radyoda canlı ve oto dj yerine fizy tarzı mood yapılsa daha iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5