İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo Scripti Sipariş

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yakın zamanda radyo sitesi açmayı düşünüyorum.Radyo derken özel bir web radyo olacak.x fm gibi.Yani toplu bir radyo dinleme sitesi değil.Bunun için script arıyoum.php olmalı.Dj ler bölümü olmalı.Dj başvuru formu olmalı ve yayın çizelgesi gibi birşey olmalı.Eğer elinizde varsa demosuyla ve fiyatıyla beraber mail atarsanız sevinirim.Yok sıfırdan yazacaksanız aklınızdaki tasarımıo ve fiyatını yine mail atmanız rica olunur.Pm atmassanız sevinirim çünkü takip edemiyorum.Bütçe max 75 tl.

Mail : [email protected]

AOB WEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ASP düşünürseniz, hosting hediyesiyle 150 TL, Tarafımızdan kodlanmıştır, hertürlü değişiklik talep edebilirsiniz ve destek sunmaktayız.

demo adresi : http://demo11.aobweb.net - admin bilgileri : test - test

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu hafta radyoyu açmayı düşünyoruz ama hala düzgün teklif gelmedi. En kötü ihtimalle wp tema yapacak birine ihtiyacımız var.Maillerinizi bekliyorum..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Verdiğiniz ücrete iyi bir yazılımcı sadece başvuru formunu yapar.
Düzgün teklif gelmesini beklemeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5