İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo yayınına girmek için ne yapmalıyım?

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemden radyo yayını yapmak için ne yapmalıyım? Hem müzik çalacak hemde canlı konuşma olabilecek. Resellerden bir şey yapılabiliyor mu? Yoksa sunucumu almak lazım? hiç bir fikrim yok yardımlarınızı bekliyorum.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucu sahibi olman ve sunucunun bulunduğu datacenterın radyo için yayın hakkı vermiş olması gerekir

Bir çok datacenter bu izni vermez ve tespit ettiğinde serverınızı terminate eder (iptal eder)

Bunun dışında radyo hosting paketlerimizi inceleyip bizden yada aynı hizmeti veren başka bir firmadan radyo hosting alabilirsiniz:

http://www.sonsuzhost.com/hosting.php?spt=3

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin linux kullanmadığını düşünüyorum kişisel pc de yani en azından %80 in bu nedenle ilacın linux olacağını düşünmüyorum..

Yapmanız gereken sadece kişisel bilgisayarınıza shoutcast kurmak veya bir host firmasından radyo paketi almak olsa gerek.

Bilginize,

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin linux kullanmadığını düşünüyorum kişisel pc de yani en azından %80 in bu nedenle ilacın linux olacağını düşünmüyorum..

Yapmanız gereken sadece kişisel bilgisayarınıza shoutcast kurmak veya bir host firmasından radyo paketi almak olsa gerek.

Bilginize,

bilgisayara shoutcast kurmaya çalışıyorum. ssh destekli hesabım var fakat izinler aktif değil host hesabı ie ilgili bir sorun çıktı onu halletmeye çalışıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5