İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rakip Chelsea

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe - Chelsea

Arsenal - Liverpool

Roma - M.United

Schalke 04 - Barcelona

Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finalin ilk maçları 1 ve 2 Nisan’da, rövanşları ise 8 ve 9 Nisan’da oynanacak.

Fenerbahçe, çeyrek finali geçerse Arsenal - Liverpool eşleşmesinde tur atlayan ekip ile mücadele edecek.

Kupada yarı finalde ilk maçlar 22-23 Nisan’da, rövanşları ise 29-30 Nisan’da yapılacak. Final maçı ise 21 Mayıs’ta Rusya’nın başkenti Moskova’daki Luzhniki Stadı’nda oynanacak.

Şimdiden Yarı Final hayırlı olsun.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
keşke schalke olsaydı buda iyi ama

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gelebilecek en güzel rakiplerden biri bence.

Eğer yarı finale çıkarsak seneye ilk 11 den 1 futbolcu kalmaz takımda. :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyidir işte, çeyrek finalde böyle bir rakip gelecekti. Bu turu geçersek Arsenal-Liverpool galibiyle oynayacaz, ki bence her iki tur da geçilebilir.

Şimdi Chelsea'yi bekliyoruz Saraçoğlu'na :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
chelse yi elersek kupayı almasakta olur yan cebimize koysunlar :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Chelsea yerine Barcelona gelseydi de onları eleseydik baya prestijimiz olurdu.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kesinlikle eleriz...
eğer fenerbahçe elenirse bikini ile giricem foruma :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Türkiye'deki takımım ile Avrupa'daki takımım karşılaşacak, en azından elenirsek çok mutsuz olmayacağım. Bence imkansıza teğet geçiyor bu iş. :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Fener bence favori çıkacak.Bu tarz maçlara başarısız takımların motivasyonu iyi olur.. Hayırlı olsun feerbahçe camiasına..

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sevilla maçındaki hatalarını telafi ederlerse yani ders alırlarsa , chelsea karşısında zorlanmazlar bile

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya farkla elenir yada tur atlar. ben ahmet çakar gibi küçük iddialara girmem fenerbahçe tur atlarsa g-string ile girerim ben foruma , yaparım bunu :D :p

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel oldu. En çok istediğim takım chelsea idi. Futbolcuları çok formsuz toplu halde. Takımı ayakta tutan Lampard ve Drogba ikilisini çok iyi şekilde kitlersek eleriz. Bu maç sevilla maçına benzemez şükrü saraçoğlunda bişeyler oldu oldu olmadı maç ingilterede zorlaşır. Chelsea sevilla gibi defans hataları yapan bir takım değil eğer kadıköyde 3 0 gibi bir net skor almadan ingiltereye gitmek turu bitirebilir. Chelsea nın şuanki form durumuna bakarsak kadıköyde risk alıp farklı yenmek gerekiyor. Yani zico inşallah 2. maçı düşünerek takımı oynatmaz.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bunu bir yere not aldim :)

Bu maçta Anelka oynayabilseydi Fenerbahceyi duman ederdi Anelka yok Az bir Şansı var fenerbahcenin

Ama cam açmam baştan söyliyim :D

...

Aslında gerçekten sıkı bir rakip çıktı. Saraçoğlundaki skorda çok önemli değil, bjk yı gördük :D...İngiltere çok sakat ama ben güveniyorum fb ye. En azından rezil olmayız.

Bu arada bjk onları yenimşti sanırım geçen yıl öyle değil mi ? Ama eleyemedi galiba.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Chelsea toplam 2 gol yemiş. Fenerbahçe'nin özelliği hem çok gol yeyip hem çok gol atabilmesi. Yani kim gelse gelsin çok gol atabilecek potansiyel var, ama iki katını yiyecek potansiyel de var. Bu kadar az gol yiyen takım karşısında bu yüzden moral biraz bozuluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5