İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum aradı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün 212'li bir numaradan randevum yetkilisi elif hanım aradı. hesaplarda güncelleme yapıyorlarmış, reklamlarımızı göremedik sitelerinizde dediler. ben de kaldırmıştım önceden dedim. hangi siteye koyduğumu bile hatırlamıyorum, o kadar olmuş yani :) reklamları yerleştirip yerleştirmeyeceğiniz konusunda bilgi verirseniz ona göre hesap güncellemenizi yapacağız dedi. sizi de arayan oldu mu?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide aradılar, sitelerinizi inceledik reklamımız yok dediler. Bende uzun süredir kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum hesabımı kapatabilirsiniz dedim :) Demin mail gelmiş hesabınız kapatılmıştır diye.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benide aradı ben 2 siteme ayrı ayrı hesap acmıştım diger hesabımı silin dedim

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ozel mail cektı bende kıramadım artık dılenme pozisyonlarına gectiler ...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beni en son aradıklarında Size mail atıyoruz geri geliyor. iletilmiyor dediler. ve yeni bir mail adresi istediler bende verdim. :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Keske kizlarin bir suru erkek var diye para verip uye olacagi gunleri gorebilsek.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keske kizlarin bir suru erkek var diye para verip uye olacagi gunleri gorebilsek.

öyle bişey olsa ben baya kazanırım :D üyelerimin %99.9 u erkek, bildiğin kışla

randevum.com mail attı, hesapları güncelliyoz, ödeme yapcaz ama banner yok. 8 ytl varmış hesapta, koyduk 10ytl oldu şimdi hala ödeme bekliyoz. paranın önemi yok ama acaba ödeyecekler mi :D

ne dersiniz?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bugün 212'li bir numaradan randevum yetkilisi elif hanım aradı. hesaplarda güncelleme yapıyorlarmış, reklamlarımızı göremedik sitelerinizde dediler. ben de kaldırmıştım önceden dedim. hangi siteye koyduğumu bile hatırlamıyorum, o kadar olmuş yani :) reklamları yerleştirip yerleştirmeyeceğiniz konusunda bilgi verirseniz ona göre hesap güncellemenizi yapacağız dedi. sizi de arayan oldu mu?

ben böyle bi talimat vermedim, sahte elif hanımlar çıkmış piyasaya :p

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum çok zeki şimdi sizi arıyorlar hesabınızı kullanmıyorsanız kapatalım diyorlar ve siz bu hesabı azda olsa daha önce kullandıysanız mesela gold üye başına komisyon alıyorsanız sizin yaptığınız bir üye daha sonra paralı üye oldu mu hesabiniz kapatıldığından hiç bir komisyon alamıyorsunuz o yüzden hesabinizi kullanmıyorsanız bile kapattırmayın 1-2 ay sonra girin bakın 3-5 kişi paralı üye olmuştur ve mail atıp paranızı isteyebilirsiniz. ;) kimdiro.com da bunu yapıyor dikkat edin..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ara forumdakileri geçmiş konuları canlandırıcı gördüm yaw :)

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

aynen benide elif diye birisi aradı 2 hesabım vardı ilk hesaptaki parayı 2.hesaba aktarmak için mail atmıştım Cepten aradılar beni böle böle yapmak istiyormuşsunuz die bende he dedim :) tmm yaptık dediler. Elifin seside çok güzeldi :)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yau şu randevum yetkili yokmu bu forumda :s şayet caysa bi pm ile iletişim kurabilirmi :S

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim gecen seneden bi hesabım vardı 19 tıklama olmuş.burdaki mesajları görünce
hesaba bakıyım dedim hesap açık bana mail gelmişti ama hiç bakmamıştım bile hesabı kapatmamışlar hesabımdada 15 kuruş var :) mail attım yeni siteme koyabilirmiyim diye olur derlerse devam ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5