İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum Clickleri Saymiyor

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
randevum clickleri saymıyor konuyla ilgilenen varsa yazabilirmi acaba?

B

Biray09

Misafir
ayni olay bendede olmustu.kaldirdim reklamlari direk iki üç kurus için urasilmaz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konu tasindi.
Bahsi gecen siteye sorunu ilettiniz mi?
Ornegin bizde sorun oldugunda, sayaclarimiz calismadigi zaman 10 larca mesaj aliyoruz.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bahsi geçen siteye sorunu 4 kez bildirmeme rağmen bişey değişmedi bende kaldırdım bannerleri sizin sayaçlarınızla ilgili bir problemim olmadı ayrıca

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
En iyisini yapmissin, 4 mesaj yollayip cevap alamadiysan ...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayrıca 4 gün evvel omnweb adlı sponsora üye oldum 1900 banner gösterimim var en azından 100 kez tıklansa dicem onlarda parayı yatırmamışlar yani saymıyorlar hiçbirşeyi lütfen önerebileceğiniz bi sponsor varmı?

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum.com a bende mail attım cilickler sayılmıyor diye sistem yeniligi yapılıyo diye mail geldi. ve ertesi gün hepsi sayıldı.

ben memnunum oradan iyi para kazanıyom

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence randevum.com beş para atmaz bir site bende istatistiklerde bannera 50 kere tıklandı yazarsa onlarda kontrol ediyorum 3 kere :D bende kaldırdım.Kimsede boşuna onlarla uğraşmasın.En sağlamı google hile yapmazsan paranı alırsın.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar oyle bır kactıkı 2gundur arıyorum telıde acmıyorlar:(oncekı aradıgımda bu haft ayatacak dedıler yanı gecen haft aıcın

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bızım hesapları neden odemıyor o zaman.ve ben arıyorum tele cvp vermıyorlar

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçen bi sitede gördum çıkış pop-up açmıştı
randevum com'a pop-up açmak yasak değilmi?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
a odedılerde sankı paraları hıle yapması kaldı adamlar hakkınla kazandıgın paraları odemıyorkı bosyere hıle yapasaın bırde.yasak olsa ne fark eder adam zaten odemıyor:)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödemıyorlar bu doğru, gecen ay bana maıl geldı hesabınıza su kadar yatırdık diye ama hala yatırdıkları para hesapta gorunmuyor:)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya adamlar iyice sahtekar çıktı anlamadım.tel etmiştim gecen hafta bu hafta yatacak dedi şimdi arıyorum tele cvp vermiyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5