İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com (cuma) Bugün itibariyle ödeme yapmıştır

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vaynet.com olarak sponsoru olduğumuz randevum.com'dan gönderdiğimiz hitler karşılığında ödeme almış bulunmaktayız. Arkadaşlara duyurulur. Sanıyorum tık başına gidenlerin % 15 i üye olursa paranın tamamını ödüyorlar. Biz % 12 olmuşuz o yüzden % 3 lük bir kesme söz konusu olmuş. Ama belkide hesap kesiminden sonraki ücretleri diğer aya aktarıyorda olabilirler. Örneğin 120 milyonsa 100 milyonu ödenmiş 20 milyon hesapta gözükmekte. Diğer arkadaşlarında hesaplarına göz atmasında fayda var. Bugün herkese ödeme yapılması lazım.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bize yatmamıs biz uvey evlatız..

Önemli Duyuru
Sitenizden gelen klikler ve kayıt olan üyeler sürekli kaydedilmekte ancak satış ortaklığı bölümünüzdeki rakamların gösterimi her saat başı yenilenmektedir.
Klikleme başına ödeme (53718) 429.74 YTL
Toplam Tutar 429.74 YTL
Ödenen Tutar 0.00 YTL
Ödenecek Tutar 429.74 YTL

Ödeme Tarihi Ödeme Tutarı Ödenen Kalan Bakiye
2005-05-01 429.74 YTL
Yaptığım üye sayısı : 1044
Klik başına satış ortağımız olan üyelerimize
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 15 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.

Şu anki oran : 2 %

20 günce 50küsür bin hit yollamısım 1000küsür üye ama ödeme yok.. :(

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Klikleme başına ödeme (22650) : 180 YTL

Toplam Tutar 180 YTL
Ödenen Tutar 140 YTL
Ödenecek Tutar 40 YTL

Yaptığım üye sayısı : 2703

Şu anki oran : 12 %

Sanırım % 10 'u geçmeyenlere ödeme yapmıyorlar. Tam bilmiyorum ama bu sadece bir varsayım. Sonuçta yolladığınız hit önemli değil. Yaptığınız üye sayısı önemli onlar için. Onlarda üyelerden para kazanıp bizlere para ödüyor.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Klikleme başına ödeme (22650) : 180 YTL

Toplam Tutar 180 YTL
Ödenen Tutar 140 YTL
Ödenecek Tutar 40 YTL

Yaptığım üye sayısı : 2703

Şu anki oran : 12 %

Sanırım % 10 'u geçmeyenlere ödeme yapmıyorlar. Tam bilmiyorum ama bu sadece bir varsayım. Sonuçta yolladığınız hit önemli değil. Yaptığınız üye sayısı önemli onlar için. Onlarda üyelerden para kazanıp bizlere para ödüyor.

20 gun yayında tuttum gonderdigim her 50 kişiden biri uye oldu daha ne yapıcam agır konusmak istemiyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hahaha gülüyorum ya ya millte okadar tepindi millet ödem yapılır en gec pazartesi diger leri ödenir..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
hahaha gülüyorum ya ya millte okadar tepindi millet ödem yapılır en gec pazartesi diger leri ödenir..

ödeme yapılsın sen bana gülmeye dewam et umrumda olursa ***

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mexut' Alıntı:
ödeme yapılsın sen bana gülmeye dewam et umrumda olursa ***

ben sana gülmüyorum sadece bu bazı kişilerin konuşmasına güveniyorum yani benim demek istediğim ödeme yaparlar nedne yapmasınlarki yerleri belli telefonalrı belli herkesin yaptıalr seninkini yaptılarmı o zmanatn tabiki haklısın acıklama beklemekte..

Burada cok kişi var oradan atılıpta burda yok param kaldı falan diyen yani insanın şüphe içine sokuyorlar ilk mesajlrda benden duydum ama sanmıyorum böyle yapavcaklarını deyip geçiştirdim..

M

murme

Misafir
ödemiş adamlar yalanci ciktim bak :D ama bence sistemleri güzel hileyi önler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5