İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum.com dan mail var

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapılacak mı diye sordum bugün mail gelmiş ödeme yapılacak diye bakalım na olcak

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana geldi kardes 5 nisanda yapacagız dediler.
Bende bütün banneri kaldırmıstım.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum

ödeme yapılacak yazmışlar ama belli değil bu maili zor gönderdiler bilmiyorum ne zaman yapılacak :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission arkadasımız tellede görüsmüs sorun olmayacak demisler ödemelerde.
tabi hiçbirşey belli olmaz

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yapmayacaklar gibi ama bilemem ben de bannerları kladırmıştım yaw :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalr beni randevum.com sahibi kendisi aradı yani admaalrla bayadır çalışıyorum ve 6 günde bir ödeme aldıgımı biliyorum yani ödeme yapaılıcaktır ama belki dedikleri tarihten bazıalrı akama yaşaya bilri ama ödemelri hiç kalmadı yani.. başkasının sözlerine bakıp banner kaldıranlara bişi diyemiyorum.. bu işin aslı cıkmadn böyle bir şey yapmanız bence iyi degil. Ön yargılı davranmayın.. adamalr neden paranızı ödemesinki adamalr bindiği dalı kesermi yani bu partnetler sayesinde para kazanıyorlar yani herkes hakkını aldıgı sürece neden partnerleri zor duruma soksunalrki yalanmı.

Banner ları kaldıranalar lütfen bir işin aslını öğrenmeden başaksının sözüne göre hareket etmeyind erim .. ben ilk mesajalrdada inanmadım yetkili kişinin bana dediğini söylüyorum bir partnet 50 bin tıklama olmuş ve 8 normail üye yapmış ya 50bin tıklamdan himi üye olmaz yaa ya bu biraz saçma geliyor yani bariz hileeeeeeee işte böyle adamalrın parası ödenmiyor sonra yag gibi üste cıkıp başkaların ekmegi ile oynayıp kışkırtılıyor.. Bu forumdaki mesajalrı takip ediyorlar bilginiz olsun

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende para aldım randevum.com ama cumartesi hesabın altında gördüğüm yazılar beni korkuttu mail atmıştım..cewap yoktu.bugun sabahta bannerleri kaldılmıstım öglen mail geldi randevum.com 5 nisanda hesabına ödeme yapacagız diye .bende tekrar koydum banneri.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende koyayım bari hiç almadım ama inşallah alırız ve güvenilir bir türk çıkar karşımıza

M

muzikportal

Misafir
Bizim insanımız bir şeyi iyiyken süper diyip en ufak bir şeyde hemen kötülemeyi çok iyi bilir. Olay hakkında haberi yokkende kulak duyumlarıyla çok rahat doğruymuş gibi bir başkasına anlatır. Çok çabuk gazlayıp çok çabuk gaza gelir. Biraz olayların içindeyken, bağımsız olarak bakmasını genel olarak düşünmesini bilin. Herkez randevum.com dan memnundu banneri vardı. Yapılan hiç birşey açıklamasız kalmaz. Sitelerini yenilediler yeni sisteme geçtiler 2 ay önce. 4-5 gün hitler saymadı. Ama sonra hepsini eklediler. Site büyük sürekli yedek alınır. Kimsede para kazandığı ve herkezin kafasında olumlu fikir yarattığı zaman tepki çekeceği birşey yapmaz. Karşılıklı hoşgörü lazım. Ben o zamanda söyledim. Açıklama gelene kadar bekleyelim. Toplu hareket edelim dedim. Sebebi kimse gaza gelmesin. Ortalığı kızıştıranlar her yerde olur.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız tıklamaları saymıyo bizim şimdilik bakalım ne olcak

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla artık bu konuda bir daha yazmıcam yani ben güveniyorum devam ediyorum arkadaşım isteyen güvensin isrteyen güvenmesin ben güveniyorum bişi demiyorum. isteyen istediğini yapsın derim..

Kimse randevum.com çalışanı sanamsın beni ben bayadır orası iel çalışan ve aparamı aldıgım yer gerisi boş benim için..

M

murme

Misafir
bende kullanmadim sadece yorum yapiyorum :D yanlis anlamasin kimse

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla içeride param oldugu için mecburen güvenmek zorundayım

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mecburen guveniyoruz sözde bugun ödeme yapılacak.. sayac cumartesi gununden beri durdu ve saymıyor ama benım linkimden tıklayıp uye olanlar surekli artıyor anlam veremedim.. umarım bi yamuk yapmaz.. bizde guvenilir bir turk sponsoru var diye gögsümüzü kabartırız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5