İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.Com Ödemedi

S

SaveTargetUs

Misafir
Ya 10 gündür bekliyorum. 4 tane mail gönderdim. 5 kere telefon açtım. Dedimki domain ve hostlarımı uzatacağım. 1 saat bankada kuyruk beklemek istemediğim için sizdeki biriken paramı istiyorum. Çok bi parada değil ama sonuçta kazanmışım neden alamıyorum? Beni bir saat değil 10 gün beklettiğiniz için teşekkür ederim dedim. Halen bekliyorum. Hep yarın dediler. Ama yarınlar hiç bitmedi. Onuda yapmadılar.
İşin tuhaf olan kısmı sadece ücretli üyeliklerden komisyon alıyorum. Tıklamalar geçerli değil bende.
Neyse herkezin anladığı bir dil vardır. randevum.com un mailini yazarmısınız.

A

altar

Misafir
adamım bu heriflerin adresi yokmu? varsa git kapıdan iste, şerefsizlik yapmasınlar. hem ücretli üyelik yapmışsın hemde böyle yapıyorlar.

S

SaveTargetUs

Misafir
Ben hep site üzerinden mail attım. Normal mail arıyorum şimdi. Yok abi ya şimdi kalkıp Esenler'den Kadıköy'e gidemem. Birazdan Taksim'e gidicem. Uğraştığıma deymez. Ben hallederim net üzerinden.

[email protected] muydu mail adresi¿ Bilenler yazarsa iyi olur arkadaşlar.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet, [email protected] idi değiştirmedilerse. Benim sitelerden birine, ilk açıldıklarında 4 ay boyunca reklam vermişlerdi ve bu adresi kullanarak mail atmışlardı bana.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
[email protected] mail adresi budur zaten panelinizden soru gönder bölümünden mail atabilrisiniz. valla normalda cumaları yapar ödemeleri ama suana kadar ödeme alamadıgım olmadı yanai biraz bekliyoruz ama alıyorum.. pazartesi yatar bence..

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde üçüncü mailim, hiç cevap veren yok.. Herzaman ödeme yaparlardı ! Ne oldu acaba !

G

Gencadam

Misafir
Ben de düzenli olarak ödeme alıyordum, hiç sorun yaşamıyordum. 1 kez mailatınca en geç 3-4 gün içinde yatıyordu. Bu sefer çok beklettiler. Ama yatar merak etmeyin, Randevum'un yamuk yapacağını sanmıyorum.

S

SaveTargetUs

Misafir
Panelden göndermiştim. Ya normalde ödeme yapıyorlar önceden bende aynı gün ödeme aldım. Ama domainlerimi ve hostingimi uzatacağım. Dedim ödeme bekleyecekse haber veriniz kendim yatırayım. 3 Kere mail attım cevap gelmedi. Telefon açtım hep yarın dediler. 10 gün oldu. Adam yerine konulmamak adama koyuyor başka birşey değil. Yerim parasınıya istemiyorum artık. Uyeliğimi kapatcam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5