İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com ödemelere başladımı ?

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.

randevum.com pazartesi günü ödemeler yapılıcaktı diye söylentiler vardı randevum.com dan para alan varmı ödemelere başladımı acaba?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iki gündür tıklar sayılmadığına göre ödeme yapacaklar herhalde hep böyle oluyo ilginç bi şekilde.

G

Gencadam

Misafir
Bana "pazartesi ödeyeceğiz" diye mesaj bile atmadılar daha, talep ettim hala cevap yok. Yakında ödenir.

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet Var bişiler Geçen Ayda Beni uğraştirdilar önce kayit dişi click die bir mail geldi önce eksik ödediler sonra mailleştik Tam ödediler bu seferde ödeme yapmadIlar bilgisi olan varmI arkadaşlar Bu randevum da işin gIkInI cikarmaya başladI artik..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatildeymiş ödemeyle ilgilenen kişi onu bekliyorlar heralde :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim clikler var para yok

arkadaşlar ilk hergün clik ve yaptığım üyelerden gelen kazançlar hergün ekleniyordu nedense son 3-4 gündür aynı yerinde sayıyor??? neden acaba

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen benim de öyle 2-3 gündür sayılmıyor üyelikler ödeme yapackmısınız diye soru gönder bölümünden soru gönderdim yanıt da alamadım :(

W

webbil

Misafir
Benimki de 3-4 gündür saymıyordu ama şimdi normale döndü .. 3-4 günlük süredeki tıklar da eklenmiş .. ceren hanım mail atmış, güncellemeler gün sonu normale döncek diye ..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiklamalar onlarin onayindan geciyor onaylamian oldumu kalir :)

W

webbil

Misafir
"Randevum ödemeniz yapıldı" diye mail geldi .. 19 YTl göndermişler, sanırım EFT yapmışlar çünkü daha hesabıma geçmemiş para ..

B

Bohemlife

Misafir
yanlış anlamayın ama 20 YTL için 1 ay peşinden koşuyorsunuz bu randevum.com un
ben 30 YTL aldım bugün Turkeybride.com'dan. sadece 2 gold üyelkik çıkardım daha yeni :)
kendinizi harap etmeyin demek istedim :D

W

webbil

Misafir
Ben de turkeybride da var 1 haftadır .. 1 kişi üye olmuş o da gold değil .. Sanırım ziyaretçilerim Rus kızlardan hoşlanmıyor :)

B

Bohemlife

Misafir
benim 1. ayım. 68 normal üye - bugünle beraber 5 gold üye
5X15 : 75
allah bereket versin:)
ceren meren de yok. direkt eft :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ceren olmadan olur mu ya bi affiliate sisteminde aradığımız ilk şey cerendir. bana henüz gelmedi ödeme randevumdan bekleiyoruz bakalım.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet benimde ödemem yapıldı herkeze hayırlı olsun randevum.com teşekkürler :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi