İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com ödemelere başladımı ?

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ceren hanımdan mail aldım,askim diyor ödemeleri yapıcazda akşam gel beni bi mutlu et dedi.Gitmedim :) Gitmek isteyen varsa gitsin .... erkek olma ihtimali yuksek :))))

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyyaq' Alıntı:
bende ceren hanımdan mail aldım,askim diyor ödemeleri yapıcazda akşam gel beni bi mutlu et dedi.Gitmedim :) Gitmek isteyen varsa gitsin .... erkek olma ihtimali yuksek :))))

harbiden ama ayıp oluyor . :mad:

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede eşiniz ablanız kardeşiniz anneniz çalışmıyormu sizin???

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyyaq' Alıntı:

seni hiç tanımıyorum ama hiç yakışmamış böyle bi foruma kabul edilmiş insandan böyle bi söz çok aip bişe..

T

TurkWeb

Misafir
Yuh be kardeşim, adamların ekmeğini yiyosun bide neler yazıyorsun. Beğenmiyorsan kullanma ayıp ama..

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yabu bu para benim hesabada gecmedi daha ödenicek dedi bu hafta içi mail geldi ama Bakalim hayirlisi bugün son gün cumada yatmazsa yaygara koparirim walla:)

D

demirbiork

Misafir
randevum.com a 3 defa mail gonderdim odeme yapmalarını istedim.. her defasında max 2 gun sonra param hesabımdaydı.. hiç bir gecikme yasamadım.. yalmız click sistemlerinin düzgün çalıştığından emin değilim.. benim gönderdiğim hit ile onlarin saydiği hit arasında epeybir fark var.. bunun dısında gercekten ilgililer.. 20 gunde 150 ytl aldim.. eh idare adicez..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu aralar www.randevum.com da bi sorun mu var ? bi haftadır hesaba hiç bişey işlenmiyor bide soru gönderme kısmı falan çalışmıyor !! geçen girdiğimde satış ortaklığı sayfasıda değişmişti. şimdi tekrar eski sayfa çıkıyo. bakıma falan mı almışlar? bilginiz var mı?

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum.com her zmn odedi yine oder iciniz rahat olsun bence...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sefer biraz gecikme olsa da ödee yapıldı. o gecikme de sanırım yaptıkları değişikilklerden dolayı.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt yenileme calışmalarini bi türlü halledemediler statlarda donuk kacgündür. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5