İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com - Siberalem.com

U

ultraturknet

Misafir
Arkadaşlar, yerli sponsorlar hakkında şu iki konuda fikir verebilirseniz sevinirim:

-Siberalem.com satış ortaklığını denemek için kullanmaya başladım. Kontrol paneli pek güven vermedi, nette bulduğum yorumlar da pek parlak değil ama kullanan varsa tavsiye eder mi, doğru düzgün kazandırıyor mu?
-Bir de, Randevum.com'da hangi tip üyelik daha iyi kazandırır, klik mi, gold üye mı? Mantıken klik daha çok kazandırır tabii ama üye dönüşümü düşük olacağından randevum.com artık bu tip üyeliğe pek sıcak bakmıyor gibi geldi bana.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim ben randevum u kullaniyorum.. tiklama basini sectim. ama digerleri ile karşilaştirdigimda pek fark olmuyor 5 / 10 ytl gibi bir fark olusuyor..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum.com gold üye sistemini kullanmani öneririm
yenileme çalışmasindan dolayi problem var ama düzelir.
kesin ödeme yapiyor
turkeybirde.com danda ödeme aldim ama onlarinda statlarinda problem var gönderdigim hitte cikan üye sayisi az sebebi yabanci dili olmuyan üyelerin kabul edilmemesi ama üye olma formu cok uzun bizim internet kullanicilari sıkıntılıdır o formu doldurmaya üşenirler bence bu tür arkadaslik sitelerine üye olma formu kısa olmalidir sonradan üye olan kullanici profilini ikinci planda istegine göre doldurmalidir zaten o sitenin arka planin gören kullanici o siteye daha iyi baglanir diye düşünüyorum siberalem.com bir milyon kişiymiş bunun tek sebebi üyeligin cok basit ve kolay olmasi .

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siberalem.com u 3-4 yıl önce kullandım defalarca da ödeme aldım, kesin ödeme yapar ama düşük hitli sitelerin pek getirisi olacağını sanmıyorum. geçen sene de randevum u kullandım oda öder ama artık değişmiş herhalde sistemi yerinde ben olsam bugün için randevum u tercih ederdim

U

ultraturknet

Misafir
Sağolun arkadaşlar. Sitemin hiti iyi sayılır, siberden 5 üye olmuş hemen, ilk gün için fena değil. Randevumda gold üye iyi kazandırıyor ama bu da çok nadir, bu tür sistemlerde gold üye yakalamak çok zor. Randevum'da bir klik 10.000 TL, bir aylık gold üye ise 2.500.000 TL kazandırıyor. Yani 250 klik gönderen, bir aylık gold üye yapmış kadar para kazanıyor. Ama bu 250 ziyaretçiden bir tane gold üye çıkar mıydı, pek sanmıyorum. Bu yüzden klik başı ödeme daha mantıklı geldi bana.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 4600 clicke 11 gold üye yapmışım. dediğin gibi ortalaması 250 yi bulmuyor ama gold üye olanların sadece 2 tanesi 1 aylık paketi tercih etmiş diğerleri 12 ay ve 3 aylık paket seçmiş ve bu sayede clikten kazanacağımın 3 katını kazanmışım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Klik Sayısı: 2875
Silver Üye Sayısı: 9
Gold Üye Sayısı: 2
Üyelik Tipi: Klik başına ödeme

Bakiye: 23

Sanırım klik başı üye olmak hata.
Artık nette kredi kartı kullanma oranı çok yükseldi.
Benden tavsiye. Klik başı kullanmayın.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
randevumu tavsiye etmiyorum hakkım kaldı. Çok hit siten varsa belki ödeme yaparlar ama normal bir site ise ilgilenmezler bile hep sallarlar bu "hafta alıcaksın ödemeni" diye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5