İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum.com ve hazin sonu/sonumuz

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klikleme başına ödeme (48073) 384.58 YTL

--------------------------------------------------------------------------------

Toplam Tutar 384.58 YTL
Ödenen Tutar 0.00 YTL
Ödenecek Tutar 384.58 YTL

Ödeme Tarihi Ödeme Tutarı Ödenen Kalan Bakiye

--------------------------------------------------------------------------------

2005-05-01 384.58 YTL

Yaptığım üye sayısı : 944
Klik başına satış ortağımız olan üyelerimize
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 15 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 0 %

ANLAMSIZ!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
Yaptığım üye sayısı : 941
Klik başına satış ortağımız olan üyelerimize
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 10 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 0 %

odeme alırmıyım ?

yukarıda yazdıgım mesaja gore %10 "BAREMI" ne demekse simdi ise %15 "BAREM" olmus.. anlamı nedir bilen varmı?

B

By-e

Misafir
paylasalim.com 70 gold üyeyi bana gönder ben sana onların verdikleri paranın %30 daha fazlasını verim :) adamlar sayemizde ne para kırıyor ya bize çektirdiklerine bak adam bi hesaplıyorda manyak para kazanıyor bunlar aylık
+
-
*
/
aylık en az 50 milyar :)

C

constantine

Misafir
Hemen silin sitelerinizi. Bunlar adam s..... çalışıyorlar. Şerefsiz adi köpekler. Bizde adam gibi bir türk sponsoru var diye düşünüyorduk. Yazıklar olsun randevuma Haram olsun tüm yolladığım ziyaretçiler.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
Hemen silin sitelerinizi. Bunlar adam s..... çalışıyorlar. Şerefsiz adi köpekler. Bizde adam gibi bir türk sponsoru var diye düşünüyorduk. Yazıklar olsun randevuma Haram olsun tüm yolladığım ziyaretçiler.

ne olursa olsun agır konusma burası paylasım yeri bırak odemesinler bizim verdigimiz emekler birgun cıkar onlardan..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ayıp olkuyor arkadaşa yapmayın daha bu cuma herkese ödeme yaptılar. yani fol yok yumurta yok ortada hemen birisi gaza getiriyor. herkes konuşuyor lütfen yetkili kişiden kesin bir cevap almadan bu tür konuşma yapmayın derim..

B

By-e

Misafir
kimsenin gaza falan getirdiği yok ki Permission sen aldım diyorsun buradakiler yani bizler alamadık bu nasıl oluyor aldıkda almadıkmı diyoruz. Mail atıyoruz cevap yok yeni yaptıkları sistem hakkında neden bizim bilgimiz yok biz fazla tık ve ziyaretci yollayan kişileriz. Eğer biz onlara ağır geliyorsak söylesinler açıklama yapsınlar. Benim sitemdeki banner lar halen daha duruyor ve en fazla bir hafta daha bekleticem. Onları o günlere biz türk webmaster ları getirdi getirdiğimiz gibi götürmesinide biliriz......

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben aldım demedim yaw alala benimde param içeride ben 34 gün sonra alamk istiyorum dedim o yüzden bekliyorum yanii ben diyorum randevum.com ile görüşün ondan sonra bu yankıya varın diyorum ben onalrı savunmuyorum sadece belki bu haberlerin asılsızlıgı cıkar sonra adamalra o kadara laf söylendi yani sonra herkes o zaman bu szöleri unutyor randevum bir numara sponsor diye cıkıyıorlar .

Ben randevum.com savunmuyorum yani sürekli paramı aldıgım için böyle bişi yapmazlar diyorum yani admalar para kazanıyor neden bu kaynagı kessinler..

B

By-e

Misafir
tamam ama bizim maillerimize karşılık gelmiyor. Benimde ilk zamanlar maillerime karışılık geliyordu ve şimdi benim sayacım artmıyor durdurdularmı nedir bu ya iyice sinirlendim bunedir. Ben tıklıyorum başkasına tıklatıyorum oda bile sayılmıyor. Şuan donuk halde bunun ne gibi açıklaması olabilirki öğlenden beri sayaç aynı yerde sayıyor :mad:

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar olayı tam anlamadan hemen sinirlenmeyiniz. Yeni bir sisteme geçtilerse yakın zamanda sistem tamamlanacaktır ve açıklama yapılacaktır. Sonuçta sürekli yedek alıyorlar. Ve en son hepsi birdende eklenebilir. Ama site yöneticisi tarafından mailiniz yanıtlanana kadar bence ağır konuşmayınız. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Ben memnunum. Aslında söylemek gerekirse click başına para ödediklerini yeni öğrendim. Ben sadece Freeüye ve ücretli üyelerden kazandığımı zannediyordum. Kimseyi savunmuyorum biraz bekleyin bence ortalık yatışsın.

Üye başına satış ortağımız olan üyelerimize
Yaptırdıkları Gold üye / yaptırdıkları Silver üye oranı % 5 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 1 %

( Bende şu anda böyle yazıyor. Biraz bekleyelim bakalım ne olacak )

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sözleşmelerinde buna benzer bir ibare yok (artı olarak fatura kesemiyorsanız kazancın %20'sini keseriz diye bir ibare de yok - ama yapıyorlar).

1) Böyle bir sisteme geçeceklerse sözleşmeye eklemeleliler.
2) Sözleşmeyi tekrar kabul ettirmeleri gerekir (Google AdSense her sözleşme değişiminde tekrar okutup "Kabul Ediyorum" onayını alması gibi)
3) Sözleşme öncesi ödemeleri yapması gerekir.
4) Ben önce kendi sözleşmelerine uymadıkları için ortaklığımı sona erdirdim.

Kendilerine bundan sonraki yayınlarında başarılar diliyorum. Daha profesyonel bir yaklaşım sergilemeliler.

B

By-e

Misafir
ßende çektim arkadaşlar hepimize hayırlı olsun. ßir daha türklerle iş yaparsam ş..efsizimm....................

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar kodları kaldırın ama bekleyelim biraz duruma göre ekler veya eklemeyiz.. Toplu hareket edelim. Tek Tek olmaz. Bende Yayınlamam kaldırırım sitelerimden. Ama biraz bekleyelim. Sanırım gelen tepkilere göre hareket ediyorlar şimdi. Okuyorlar mailleri nabız yokluyorlar. Önce %15 miş , Sonra %10 oldu, şimdi %5. Cevap vermiyorlar çünkü deniyorlar. Dahada düşebilir veya hiç yapmayabilirler yada böyle kalabilir. Cevap verirlerse tekrar değiştirme durumları olmaz. Bu sebeple cevaplamıyorlardır.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cuma günü bu olay cıkmadan öneye yani Pazartesi ödeme yapacagız demişlerdi.Düb sasırdım dörünce.Mail Attım Ama cewap Yok bakalım Yarın ne olacak..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ismi lazim degil domainin ben bu sitenin 5-6 ay onceki uyesiyim hala uyeligim duruyor ben o zaman 54 milyon gibi kucuk bir meblayi bile alamamistim. Simdi arkadaslarin buyuk meblalari almasini beklemiyorum acikcasi. Turkler bu isi yuzune gozune bulastiriyorlar. Dolandirmayan bir yer cikmadi simdiye kadar.

B

By-e

Misafir
tamam arkadaşlar toplu haraket edelim banner lar kalsın hafta içine kadar verirlerse devam ederiz, vermezlersede yapacak birşeyler vardır elbetteki hakkımızı ararız.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bi sağlam ödeme yapan randevum vardı oda işin içine etti. iyide para kazandı bizden bizde ondan. ama neden böle bir uygulamaya geçti kafam almıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi