İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum.com ve hazin sonu/sonumuz

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes beklemede!

[ moderatör:
* herkez :mad:
* herkes ;)
]

moderator mesajlarımla oynama :D bende biliyorum türkçe yazmasını.. alla alla

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bekliyordum...

Arkadaşlar biliyordum boyle olacagini ama nezaman vede bukadar kısa surede olacağını tahmin etmiyordum b........k cikacagini bazı webmaster arkadaşlar bir şeyler cevirmişler o yüzden bu şekile dönmüş randevum zaten nerde olsa bazi dostlar cikiyor işi b....k ediyor haksız kanaç her yerde bir gun kesilir haklı kazananlarada engel olunur zaten elvede randevum ama hala sitemizde yayinlayacagiz belki duzelir diye beklemekteyiz...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoopidik' Alıntı:
Arkadaşlar biliyordum boyle olacagini ama nezaman vede bukadar kısa surede olacağını tahmin etmiyordum b........k cikacagini bazı webmaster arkadaşlar bir şeyler cevirmişler o yüzden bu şekile dönmüş randevum zaten nerde olsa bazi dostlar cikiyor işi b....k ediyor haksız kanaç her yerde bir gun kesilir haklı kazananlarada engel olunur zaten elvede randevum ama hala sitemizde yayinlayacagiz belki duzelir diye beklemekteyiz...

b........k u cıktı demişsin ama 15 gunde 950 uye yaptıgım bir firma para yollamayacaksa baslarım boyle işe sahte hit felanda yollamıyorum sadece tıklama deil uyede var ne iştir anlamadım!

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha sahberedelim derim.
zaman herşeyin ilacidir.
bende sorunsuz olarak ödeme aldim sürekli randevum.com dan fakat bu yeni sistem çok anlasiz biraz bekliyelim derim.. ama bende kodlari kaldircam belli bir süreligine..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasaklinkler' Alıntı:
biraz daha sahberedelim derim.
zaman herşeyin ilacidir.
bende sorunsuz olarak ödeme aldim sürekli randevum.com dan fakat bu yeni sistem çok anlasiz biraz bekliyelim derim.. ama bende kodlari kaldircam belli bir süreligine..

kodlarıda kaldırmıyorum bu ayda dewam edicem biriksin hesapta.. gunde ortalama 50 - 60 uye yolluyorum.. paramı odemek zorundalar.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasaklinkler' Alıntı:
randevum.com yetkilisinden gelen mail ben kendilerine
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=10968&page=1&pp=10 bu linke bakmanizi önerirrim. diye bi mail atmiştim.

--
Programlama hatasindan dolayi geçici bir problem olusmustur
Sorun giderilmistir.
Kusura bakmayiniz.
Saygilarimizla
--
yani anliyacaginiz % bilmem kac zimbirtisi kontrol panelinden kalkmiştir.
hepimize hayirli ugurlu olsun :p

5 dk once baktıgımda hala duruyordu banada bir mail gelmedi..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klikleme başına ödeme (48073) 384.58 YTL

--------------------------------------------------------------------------------

Toplam Tutar 384.58 YTL
Ödenen Tutar 0.00 YTL
Ödenecek Tutar 384.58 YTL

Ödeme Tarihi Ödeme Tutarı Ödenen Kalan Bakiye

--------------------------------------------------------------------------------

2005-05-01 384.58 YTL

Yaptığım üye sayısı : 994
Klik başına satış ortağımız olan üyelerimize
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 15 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 2 %

hala duruyor :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programlama hatasindan dolayi geçici bir problem olusmustur
Sorun giderilmistir.
Kusura bakmayiniz.
Saygilarimizla

aynı mail simdide bana geldi [email protected] dan

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelir arkadaslar panik yapmayin :) kizcagiz hangi birimize yetişsin.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldum ve kazandimda bişeyler 20 ytl yi gecince ödeme yapiyormuş bi deniyelim bakalim denemekten zarar gelmez.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben randevum.com iel telefonda görüştüm bu ortaya atılan iddalardan hiçbirinden haberlerin olmadıgı ve hepsinin asılsıs oldugunu söylüyorlar..

Bu konu araştıracakmış bu konuyu ödemelerde bir sorun cıkmayacagını herkes hakk etiğini alacagını söylediler..

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar az önce mail geldi 5 nisan günü ödemeleri yapacagız diye
bende bütün bannerleri kaldırmıstım
yarın bakacagız yatıracaklarmı diye

mail:

Kusura bakmayınız ancak kazancınız yarın yatırılabilecektir.
Bu gecikmeden dolayı üzgünüz.
Saygılarımızla

M

muzikportal

Misafir
Öfkeyle kalkan zararla oturur bekleyelim demiştim. Alınız paralarınızı rahat rahat. hayırlı olsun herkeze.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attım 3 gün önce. mailde son kez yazdıgımı ve heryerde sahtekar diye yayınlayacagımı söylemiştim. 5 aydır 23 mail , 4 telefon ve 7 tickete cevap vermediler ve bende tüm sitelerimden ve dostlarımın sitelerden kendilerini rezil ettim ve mailde belirttim.

az önce gelen maile göre ödememi yapıyorlarmış.

böyle yola gelirler. adam olsunlar canımı yesinler.

B

By-e

Misafir
Banada mail gelmiş

240.10 YTL

Yaptığım üye sayısı : 355
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 15 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 1 %

Benim sayacım halen daha saymıyor... oran ne barmen mi ? en kısa sürede barmen i aşmı demişler yoksa paranızı göndericezmi demişler. aramızda barmen i aşan olmuşmu :D ehehehe
<a href="http://www.randevum.com">Tıklayıp Geçme Aga Üye Ol Barmen Yükselsin</a>

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim klik sayacım da durdu ve saymıyor ama uyeler devam edıyor..

Yaptığım üye sayısı : 1008
Şu anki oran : 2 %

BAREM ne demek bilen varmı ben sözlük anlamını bulamadım ingilizcede bi anlam tasımıyor yeni bi terimmi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi