İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum ödeme hakkında

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar randevum ödemelerinde alt limit ne kadar ve ödemeler ne zaman yapılıyor biliyormusunuz
sitesinde bu bilgiyi bulamadım da.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt limit 5 ytl (di) ödemeler her ayın başında 1-5 arası gibi yapılıyor 2 ay düzenli ödeme aldım sorun olmuyor.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemde bazı değişiklikler olduda bende merak ettim demekki artık 10 lira olmuş zaten önceden tıklama başı ücret ile paralı üyelikten verilen komisyon ayrı idi şimdi birleşmiş böle daha ii olmuş.

bilgiiçin teşekkürler

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Klik Sayısı:******Silver Üye Sayısı:***Gold Üye Sayısı:**Üyelik Tipi:Klik başına ödeme Üye başına ödeme Gold üye başına ödeme

Benim anlamadıgım bu panelde Gold üyelik ile ilgili hesap durumu görünmemekte. + klik basina 2 ytl toplam ücrete yansıgında 1.5 ytl ye düşüyor sistemdemi bir hata var yoksa hesaplama sistemimi degişik bilgisi olan?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Klik Sayısı:******Silver Üye Sayısı:***Gold Üye Sayısı:**Üyelik Tipi:Klik başına ödeme Üye başına ödeme Gold üye başına ödeme

Benim anlamadıgım bu panelde Gold üyelik ile ilgili hesap durumu görünmemekte. + klik basina 2 ytl toplam ücrete yansıgında 1.5 ytl ye düşüyor sistemdemi bir hata var yoksa hesaplama sistemimi degişik bilgisi olan?

valla üye tipleri yazıyor bende mesela 2 tane silver üye varmış

ayrıca tıklamada ki olayı bende anlamadım 730 tıklama var ama hesapta 5,864 nakit gözüküyor

M

maiL

Misafir
emresa ve Mehmet bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın. Elif hanım denmiş yukarda görmüyormusunuz. 2 gün önce bende görüştüm Elif hanımla.
Arayacaksanızda randevumun şirket hattı : 0555 828 04 45 dir. Gereksiz yere yorum yapmayın.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla üye tipleri yazıyor bende mesela 2 tane silver üye varmış

ayrıca tıklamada ki olayı bende anlamadım 730 tıklama var ama hesapta 5,864 nakit gözüküyor

Merhaba,
Sanki silver üyeleri negatif puan gibi gösteriyor gibi acaba toplayacagına sistem çıkayormu nedir. Gold üyelik ise hiç göstermiyor kazanç grafigini.

M

maiL

Misafir
Klik Sayısı: 264
Silver Üye Sayısı: 0
Gold Üye Sayısı: 0
Üyelik Tipi: Klik başına ödeme Üye başına ödeme Gold üye başına ödeme

Açıklama Adet Birim Tutar Toplam

Klik başına ödeme 264 2.64
Toplam: 2.112

valla ilginç bir şey 264 tıklama 2.112ykr gözüküyor.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emresa ve Mehmet bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın. Elif hanım denmiş yukarda görmüyormusunuz. 2 gün önce bende görüştüm Elif hanımla.
Arayacaksanızda randevumun şirket hattı : 0555 828 04 45 dir. Gereksiz yere yorum yapmayın.

Gereksiz insanlar bos yere yorum yapar maiL. Bosver salla :) Biz biLiyoruz kimin hanım kimin hanımcık olduğunu..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Az önce Elif hanım ile görüştüm gayet kibar işinide bu dogrultada yapan bir hanımefendi. Panelde Gold üyelik sistemin çalışmadıgını ifade ettim bunun için yeni panel yazdıklarını ifade ettiler. daha sonra yeni sistemleri hakkında bilgi verdiler. - para durumunu konuşamadım unuttum mail olarak belirtecegim. Bilginize

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Elif hanımdan gelen mail dogrultusunda Bahsedilen -negatif para durumu yani 2 liranin 1.5 lira görünmesi fatura kesilmeyen hesaplar için bizim adımıza vergi ödediklerinden bu uygulamayı yapıyorlarmış.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

gün içinde tekrar tıklanmasından olsa gerek yani 264 tıklamadan sadece 211 tanesi kabul görümüş o bende de oluyor...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

O bir espriydi benim için, neye yorum yapacağımın kararını verebilirim emir kipi kullanarak haddi aşman gerekmez, beğenmiyorsan modlara bildirirsin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

264 x 0,01 = 2,64 ytl ama sanırı gecersiz tıklamada olmuş olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5