İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum tarzı Affliate arıyorum ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklama başına ödeme yapan randevum tarzı arkadaşlık v.s Affliate arıyorum, aslında randevum benim için uygun ama gerçekten ödediği rakam gülünç 1000 tıklama 8 ytl, bazı sitelerde görüyorum randevum tarzı reklamlar ( yanılmıyorsam büyükleriçin.. vardı ) bu tür ortaklıkları nerden bulurum ve tıklama başına ödeme miktarı nedir ?

Edit: Eğer affliate olmadan direk reklam vermek isteyen olursada görüşebiliriz toplist'in banner kodunda kullanılcak reklam ( webservis v.s deki gibi.., ama hep sizin reklam görüntülencek..) günlük min. 250 bin tekil 800 bin çoğul gösterim olur ve +500 ( 600 ) tık bekliyorum randevum reklam paneline göre ( panel az sayıyorsa daha fazla olabilir ...)

konu hakkında görüşmek istiyen pm atabilir...

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala randevum gibi birşey bulamadım sanırım tık başı 1 kuruş alcağıma reklam koymıyım daha iyi gibi..

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle düşünürsen olmaz
hangi türk sponsor çok para veriyorki...
adamlarıda düşünmek gerek tık başı adam 5 kuruş verse başa çıkmaz açıkçası

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 kuruşa razıyım aslında ama 1 kuruş gerçekten çok az 10k tekilli sitenin göbeğine koyuyorum reklamı tek reklam olarak günlük 3 milyon anca veriyor buda sitenin hosting parasını bile karşılamaz..
neyse yeni bir sponsor yada direk benle anlaşcak biri çıkana kadar bekliyicem dursun öyle acelemiz yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5