İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rank özellikleri?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Rank ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Zira ben çok az mesaj ile de link eklemiştim.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tekrar denedim bende yine eklendi. Yönetici arkadaşlar ayarlarınızı kurcalayınca sorunu çözeceklerdir :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
VIP ile ilgili değil. Grup izinlerinden olsa bende ekleyemezdim. Rütbe ile alakalı olsa şu anda cafercer ile aynı rütbedeyiz. O da ekleyebilirdi. Ya da tam tersi bende ekleyemezdim. Mesaj sayısına göre izinler verildi desek mesaj sayım az iken de ekleyebiliyordum.

Özetle paneli görmeden sorunu çözmek zor :)))

T

trgy

Misafir
VIP ile ilgili değil. Grup izinlerinden olsa bende ekleyemezdim. Rütbe ile alakalı olsa şu anda cafercer ile aynı rütbedeyiz. O da ekleyebilirdi. Ya da tam tersi bende ekleyemezdim. Mesaj sayısına göre izinler verildi desek mesaj sayım az iken de ekleyebiliyordum.

Özetle paneli görmeden sorunu çözmek zor :)))

İşi uzmanına sorun artık Blackthorn ilgileniyor o işlerle. :p

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Büyük olasılık ile gruplarda bir problem olmalı, ve yahut başka bir sorun ama halledilir =)

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Profiliniz sekmesinden Networking altındaki Group Memberships bölümünden bir gruba katılın.
Tekrar eklemeye çalışın bakalım :)

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Baya bi çınlar trgy kulağım heralde öyle yaparsanız :D -rep bari yok :p

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dediğimi yaptıysanız olur yalnız html taglarıyla eklemeye çalışmadınız umarım. Aşağıdaki şekil ekleyin

Kod:
[ur l="http://link.com"]link[/url]

üstteki ur l= şeklinde olan yeri birleşik yazın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5