İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rap Sitesi Satılıktır

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Site adresi: Lütfen pm isteyiniz.

Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 110 Tl

Sitenin aylık getirisi: Elden reklam almıştım.Şuan herhangi bir reklam şirketi ile anlaşması yok.

Sitenin açılış tarihi:2010 Aralık

Kategori, sitenin içeriği nedir:Rap(Forum-Video)

Günlük hit sayısı, kaynak link: http://www.zirve100.com/Search.aspx?Search=slowrap (bu aralar ilgilenemiyorum eğer güncel konular eklenirse hit sayısı artar)

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 5-6 aylık pr 0

Hosting dahil midir değil midir: Evet

Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır:Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: sınırısız

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: yok

Aynı host üzerinde bu domain dışında 2 domain daha vardır.Onlarda dahildir.8-9 ay süreleri var.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Site İçin Cok istiyorsun.Rap Sitesi Ama Amacını Aşmış Kitap Cs Falan..Konuyu Karalamak İçin demiyorum onları düzeltin smf harika rapper temaları var premium istersen senin için ücretsiz saglarım sitedeki linkleri sadece mesaj yazanlara gösterki hem üye saysısı hemde mesaj sayısı ilgi artsın dedigin fiyata değsin

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sİte düzenlenmiştir.Ücret düşürülmüştür.Ciddi düşünene indirim yapılır.

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acil satılıktır.Ücret düşürülmüşütür.Paszarlık yapılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5