İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapid 20.000 + 12 ay Hotfile !! 0.30 ihale başlangıç..

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
r.jpg

20.000 rapid : ihale sıcak teklif : 0.30 teklif başlangıç kaçırma sakın !!!

h.jpg

12 ay hotfile: sıcak ihale : 0.30 teklif başlangıç kaçırma sakın !!!

webmaster arkadaşlara özel ..

hemen teslim ...

caferaydın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotfile kazndım teşekkürler..

www.arttirmaca.com adresini dün burada gördüm ve uye oldum bakim nasıl işler diye ..

mükembeldi hotfile 12 ay benim oldu ..

29.png

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
hayırlı olsun kardeşim .. bizden ayrılma ki daha çok kazanabilesin ..

saygılar

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaş rapidshareyi kazandım bende.ama ödemeyi geçmeme rağmen sizin ihale sayfasına geçmeyip hata verdi.paypaldan parayı çekti.zaten çekilende 0.7 dolardı.nasıl teslimat yapıyorsunuz.

hastesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende dün hotfile ihalesini kazanmıştım. Ödeme nasıl gerçekleştiriliyor diye mesaj attım site üzerinden, sonra buldum Ödemeyi geçtim (ihale 0,60 tl bende kaldı ama paypaldan 0,60$ istedi) Bugünde "isteğiniz üzere ödemeniz geri aktarılmıştır" notlu para iadesi yapmışlar. Şaka gibi valla... Bi' açıklama bekliyorum

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynısı banada oldu.benim paypal geride gönderilmedi henüz.arkadaş siteyi oturtamamış daha.hazırlığını yapmadan işe başlamış.banada söylenen hediye tekliflerle ürün kazanamıyorsunuz denildi.nerede yazılıyor diye sordum.arkadaş hesabımdaki kural ve şartları okuyun dedi.baktım siteye ne kural ne şart ne hiçbirşey mevcut değil.tekrar mesaj yolladım.kural şart bölümünü diğer bölümleri ekledi.ödediğim paypalı geri istiyorum bende .kazandık dedik baktık ne kazanması

hastesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Altivi.com dan tecrübem var. Yarın avukatla konuşacağım...

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
telefonuma mesaj geldi 10 teklif alın kazandığınız rapidshareyi hemen teslim edelim şeklinde.eğer teslim edilecekse alacağım 10 teklif.arkadaş hiçbir açıklama yapmıyor.yok eğer ürün teslim edilmiyorsa paypalımı geri istiyorum.arkadaşın açıklamasını bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5