İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapid puan memnuniyet ve ucuz fiyat garantisi!

S0ns0fAnarchy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare_logo.jpg

arkadaşlar elimdeki rapid puanlarımı satıyorum upload ile kazandığım puanları

500 rapid puan=5tl
1000 rapid puan=10tl
2000 rapid puan=20tl
6000 rapid puan=40tl

Rapidshare nedir?
* Rapidshare, dünyada en yaygın kullanılan ve en çok güvenilen dosya paylaşım sistemidir.
Günümüz standartlarında nerdeyse sınırsız denilebilecek 4.5 Petabytes web alanına ve 240 Gigabit/saniye bandwidth aralığında bir network altyapısına sahip isviçre merkezli bir bilişim şirketidir.

Dosya indirmek için üye olmam gerekiyor mu?
* Rapidde dosya indirmede iki türlü sistem vardır. Biri Premium, sınırsız üyelik ki ücretli. Diğeri ise üyeliksiz, sınırlı indirme. Yani ya premium olacaksınız ve karşılığında sınırsız, sıkıntısız, kodsuz download yapabileceksiniz ya da üye olmadan sınırlı download yapabileceksiniz.

Premium üyeliğin avantajları nedir?
* Premium üye olduğunuzda istediğiniz zaman, istediğiniz dosyayı, beklemeden, her seferinde kod ya da şifre girmeden, zaman dolması bekelemeden, dosyayı indirebiliyorsunuz. Rapidshare ile sınırsız film, müzik, dizi, program arşivi oluşturabilirsiniz. Flashget gibi indirme yöneticilerini kullanarak onlarca linki sıralayıp, yatarken pc'yi
açık bırakın kendi indirsin pc' yi kapasın...

Nasıl Premium Hesap Alabilirim?

*Ödemeyi misli veya bilyoner hesabıma havale yapabilirsiniz.

Satılan Hesap Neden Ucuz ve Güvenli mi?

*Ucuz olmasının sebebi; alacağınız hesapların rapidshare hesabımdaki uploadlarım sayesinde kazandığım puanlarımı kullanılarak açılacak veya puan olarak satılacak olmasıdır. Puanlarla oluşturulan hesapların normal hesaplardan indirme ve kullanma yönünden hiçbir farkı yoktur. Sizde alacağınız hesaplardan puan biriktirerek yeni hesaplar açabilirsiniz.

*Hesaplar güvencem altındadır ve asla çalıntı değildir.
* Ortak kullanım gibi bir olay asla olmayacaktır yani bir hesabın birden fazla kişiye satılması sözkonusu değildir. Zaten hesabı alır almaz şifre, kullanıcı adı ve mail adresini istediğiniz gibi değiştireceksiniz ve sizden başka kimse (ben dahil) asla bilemeyecektir.

* Hesaplarla ilgili hiç bir sorun yaşamayacağınızı garanti ediyor ve en ufak sorunlarınız için bile sürekli mail-msn desteği veriyoruz.

* İletişim: Özel Mesaj Atarsanız Yardımcı olurum ki mail yazmak zaten yasak
s2.gif

Satışfiyatı, Rapidshare'in kendi sitesinde ki fiyatları kıyaslamanız için yazıyorum.

500 rapids puan=5.99 euro
1.000 rapids puan=9.95 euro
2.000 rapids puan=19.90 euro
6000 rapids puan= 59.70 euro

Soru: RapidShare Premium'un normalden ne farkıvar?
Cevap:
* Dosya indirmenizde günlük
5 GBsınırı vardır.
* Aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz!
* Dosya indirme yöneticisi kullanabilirsiniz ( Flashget, Free
download
manager v.s. )
* İnmekte olan dosyalarınızı istediğiniz zaman durdurup istediğiniz zaman devamettirebilirsiniz.
* RapidShare linkine tıkladığınız anda dosya inmeye başlar, uğraşmassınız!
* Sunucular dolu olduğunda sizler için fazladan slotlar açılır ve kesintiyeuğramazsınız.
* yüklediğiniz Premium Panelinizden dosyalar asla silinmez!

S0ns0fAnarchy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış Günceldir! Ayrıca fiyatları yılbaşı münasebeti ile indirdim ilgilenen arkadaşlar lütfen pm atsınla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5