İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapid Üyeliği 45 Günlük Size Özel Girin Kaydolun...!

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla 2 günlük veriyor, yaptığın upload vs. aracılığıyla puan kazanarak bu süreyi uzatıyorsun.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
30 günlük bir süre için 10avro isteyen ve rapidshare gibi ciddi bir firma böyle birşey yapacağını hiç sanmıyorum. en azından premium üyelik sattığı üyelerini düşünerek yapmaz 2-3 gün ok ona sözüm olmaz ama 45 gün sanmıyorum..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mailde 45 gün yazıyor ama anlayan biri bi tercüme ederse iyi olur...

gerçi zaten 25 hazirana kadar üyeliğim var ama olsun bi 45 daha olsa hayır demem :)

gelen mail ;

Hello.

You have successfully joined the RapidShare-Community! You can now start downloading files with PREMIUM-privileges. Please make sure you have cookies enabled.

Even after your free time is over, you can always extend your membership FOR FREE! Just upload files in your premium-zone and spread the links. You will get premium-points when your files are downloaded. You can then use those points to extend your account.

You can also continue uploading files and collecting points when your download-time is over. We will delete accounts 45 days after expiration, so enough time to collect points and extend for free!

==============================
Login: ******
Password: ******
==============================

Don't like that long login-number? This is your customer-ID. You can of course choose a free and individual login-name. Go to your premium-zone and check out your account-options.

You may use download-accelerators as well! The easiest way is to activate direct-downloads in your premium-zone, and then just add RapidShare-links to the queue of your favourite download-manager. Please do not forget to add your login-data in your download-manager as well.

Best regards,
Christian Schmid - RapidShare Hosting

eğer 45 günlükse ve ihtiyacı olan varsa pm atarsa şifreyi paylaşırım herkez faydalansın...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
45 gün boyunca dosya yükleyebiirsin premium hesabına ve bedava hesap için puan toplayabilirsin yüklediğin linkleri dağıt demiş. Sanırım download 45 gün değil.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
şayet upload içinse sadece şifreye talip olabilirim :) tabi işine yaramıyacaksa..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla upload içinse baya bi işime yarıcak...

depo arayıp duruyordum 7 gb lık arşivi ben bi güzel buraya ekliyeyim...

2nci bi kullanıcı durumunda banlanma gibi bi olay yoksa paylaşabilirim sarget...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
keyfinebak.com' Alıntı:
valla upload içinse baya bi işime yarıcak...

depo arayıp duruyordum 7 gb lık arşivi ben bi güzel buraya ekliyeyim...

2nci bi kullanıcı durumunda banlanma gibi bi olay yoksa paylaşabilirim sarget...

:) Düşencen için teşekkürler keyfine bak....

ikinci bir kullanıcıda banlanma diye bir olay yok... 10 kişi birden kullanabiliyor. bizzat test ettim onayladım ve hiç bir sorun yaşamadım. ama ben işine yaramaz ise kabul edecektim kullanacaksan saygım sonsuz sen önce davrandın şifre senindir. İşin açıkçası doğruyu konuşmak gerekirse aktif olarak yaklaşık bi 5-6 tane accountum var fakat her ay yeni bir tanesini ekliyor diğerlerinin kullanımını bırakıyorum. ALLAH göstermesin birşey olur account giderse içindeki bütün linkler bütün dosyalarda gider demektir. her ay 10.000 point sınırını aşırıp yeni bir ID açıyorum ondan sonra account kendi kendini her ay amorti ediyor zaten..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak bunları öğrenmiş olduğum iyi oldu... ama ben hemenpaylas.com u kullanmaya karar verdim nede olsa türk malı hem ordada dosyalar silmedikten sonra kalıcı... bu şifreleride öm atıyorum hayırlısı olsun ii günlerde kullan...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
çok sağol keyfinebak.com emin ol iyi günlerde ve sitem adına iyi amaçlar için kullanılacaktır. Forum sayfamda her ay çeşitli yarışmalar düzenleyip kazanan üyelere rapid şifresi veriyorum. Bu şifrelerde yaptığım upload ların download edilmesi sonucunda rapid tarafından veriliyor. inşallah veridğin bu şifre ile bir çok arkadaşa yeni şifreler kazandıracağım.. Ama bu şifrenin kötü bir huyu var. şifre değiştiremiyorsun bunda :s

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5