İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Rapidshare 10TL|Hotfile 8TL|>>Garantili,Güvenilir ve Ekonomik Hesap Satışı

BFOlmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar

Bunların haricinde uploading premium satışınız varmıdır ?

T

trgy

Misafir
Serenity bu sistemi kaç kişi kullanabiliyor? Yani ben aldım diyelim 5-10 kişi kullanabiliyor mu bu sistemi. Bunun ile ilgili bir planım var da..

Sistemi tam anlamadığım için soruyorum böyle birşeyi?

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Serenity bu sistemi kaç kişi kullanabiliyor? Yani ben aldım diyelim 5-10 kişi kullanabiliyor mu bu sistemi. Bunun ile ilgili bir planım var da..

Sistemi tam anlamadığım için soruyorum böyle birşeyi?

her hesabı tek kişi kullanıyorum hocam.düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum keza bunun için çok kafa yordum.

içine bir çok hesap doldurup bir çok kişiye kiralamak gibi bir şey söz konuus olmuyor rapid aynı anda iki ipden download sezdimi çatır çatır hesapları bloke ediyor.

yani o şekilde 1 gün bile dayanmaz.benimde satışımı sürdürebilmem için herkese tek hesap satmam zoraki gibi birşey :)

ama hotfile da daha esnek davranıyoruz keza fiyatı ve kotasız olması bunda etken :)

T

trgy

Misafir
her hesabı tek kişi kullanıyorum hocam.düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum keza bunun için çok kafa yordum.

içine bir çok hesap doldurup bir çok kişiye kiralamak gibi bir şey söz konuus olmuyor rapid aynı anda iki ipden download sezdimi çatır çatır hesapları bloke ediyor.

yani o şekilde 1 gün bile dayanmaz.benimde satışımı sürdürebilmem için herkese tek hesap satmam zoraki gibi birşey :)

ama hotfile da daha esnek davranıyoruz keza fiyatı ve kotasız olması bunda etken :)

Teşekkür ederim açıklama için. Vip üye olmak isteyenelr için birşey düşünmüştüm de olmayacağını anlamış oldum.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
evet hocam ama hotfile tavsiye ederim hotfile çok abartmadan çoklu servis edebilirsin keza hotfile da çok popüler bence hotfile vip ler için iyi bir bonus olacaktır :)

ayseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
turkcell kontörü karşılığı hesap alabilirmiyim acaba
hem hotfile hem de rapid için

mowel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunluk sadece 5 gb mı cekebılıyoruz...
evımde ıkı tane pc var ıkısınden de aynı anda ındırebılırmıyım..
baska kısılerın pc den de ınıdrsem olur mu
msn ekledım en kısa zaman da cevap beklıyorum kontur karsılıgı almak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım,

smyrna_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1 hotfile ve depositfiles premium almak istiyorum 2 sinin fiyatı nedir? Hotfile yazıyor ama Deposit'in fiyatı yok ödeme detayı için msn e ekledim, iyi günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi