İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare com hesabı satan?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar en uygun fiyata rapidshare satan arkadaştan alacağım hiç kullanılmamıi 0 hesap olması lazım

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok sanırım mecbur paypal alıp paypalla ödeyeceğiz :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon, paypalin yoksa ben sana hesabı alarak yardımcı olabilirim. onun dısında yardımcı olamam :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum fenerin maçtan sonra görüşürüz özel mesaj atarım kusura bakma maç başladı :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satan kişiler banada pm atabilir mi? (fiyat & msn) forumda geçmişi olan birileri olursa daha iyi olur.

M

MasterTR

Misafir
1 aylik rapid uyeligini 10 YTL ye satabilirim.

3 adet satabilirim

M

MasterTR

Misafir
1 hesap satildi 2 hesap kaldi

almak isteyenler ozel mesaj atabilirler

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Master özeldede belirttiğim üzere ödemeyi yaptım.

Ayrıca bir şey sormak istiyorum.Rapidi ücretli olarak kullanmak benim ilk deneyimim olacak ve ben günün belli saati (Örn: gece 12den başlayacak sabah 8'e kadar) otomatik olarak download yapmak istiyorum. Bunu yapabilen bir program var mı?

M

MasterTR

Misafir
$uanda hesabimi kontrol edemiyorum girebildigimde $ifreni ozel mesajla gonderecegim.

rapid accountunun ayar sayfasina girip "direct download" kismini i$aretlersen flashget turu programlara siraya koyup, istedigin gibi cekebilirsin.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer eski accountlar uzatılabiliyorsa puanın olunca bana özel mesajla bildirirsen paypalle ödemeni yapıp hesap alabilirim.

Eğer şartlara uyan başka arkadaşlar varsa onlardan da alabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5