İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

rapidshare.com premium .de 'de geçerli mi ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare.com'dan alınan premium hesap, rapidshare.de sitesinde de geçerli mi acaba ?

XYZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır değil. En azından benim aldıklarım geçerli olmadı hiç.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikisi aynı site değil tam anlamı ile farklı sadece ikiside aynı kişilere ait zaten bi ara .de için dava açılmış kapatılacak diye bi dedikodu vardı.

ikisininde üyelikleri farklı dicem ama zaten .de artık üye almıyor yine duyduğuma göre bütün dosyaların silinmesi bekleniyormuş sonrada kapatılacaktı dikkat ettiyseniz piyasadaki bütün .de linkleri kırık yada çok azı çalışıyor süresi biten siliniyor ve .de ye yükleme yapılmıyor

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her 2 yeride cokca kullandigim icin iyi biliyorum COM unki DE de olmuyor DE ninki COM da..saygilar

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
+ birde .com da 6.99€ .de ise 9.99€ üyelik istiyo 1 ay için ;)...gerçi yeni yıl diye yapmışlar ama

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben .de den uyelik almistim... .com da promosyon varmis bedava uyelik verdiler ordan bana

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben .de den uyelik almistim... .com da promosyon varmis bedava uyelik verdiler ordan bana

evet doğru söylüyor. bizde bikaç arkadaş ortak "de" hesabı almıştık 6 aylık. "com" açıldıktan sonra ordanda bedava hesap verdiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5