İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

rapidshare.com

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir anda ortadan kaybolunca sansür yediğini düşündüm.ulaşabilen varmı?

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapidi kapatmaya kimsenin gücü yetmez diye düşünüyorum. Youtube gibi değil. Bir çok kişinin premium üyeliği var oraya. Kapatırsa müyap'tan alırız paramızı :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rapidi kapatmaya kimsenin gücü yetmez diye düşünüyorum. Youtube gibi değil. Bir çok kişinin premium üyeliği var oraya. Kapatırsa müyap'tan alırız paramızı :)

Direk Müyap kapatmaz belki Youtube'a da Müyap istedi diye yasak gelmiştir. Yalandan başka bir şeyi suçlamışlardır. (Komplo teorileri)

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare bizi engellemiş :)

şaka bir yana insanın eli ayağı kesiliyor o gidince.umarım kısa sürede geri gelir.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapid giderse tüm forumlar gider bir çok site iner aşağı. Şimdi düşündümde gerçekten önemli bi siteymiş :)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

As of 19 January 2008 16:00 GMT, Rapidshare's servers appear to be offline. There are rumors that Rapidshare has been shut down by the authorities after a court order, however, court records do not reveal any issued Rapidshare court order as of yet. Rapidshare technician Steven Gircham has commented on this issue - "There are rumors concerning attacks made on the Rapidshare.com servers. There are also rumors that Rapidshare has been shut down by a court order. These rumors are false. We would like to apologize to our users and inform them that no data has been lost. There have been some hardware issues as a result of high bandwidth and server overload. We are doing our very best to resolve the hardware issues, and users should expect uptime by midnight tonight (GMT)".

rapidshare in serverları offline olarak görünmektedir. rapidshare in mahkeme kararıyla kapatıldığı söylentileri var fakat mahkeme kayıtlarında rapidshare ile ilgili herhangi birşey yok. rapidshare teknisyeni steven gircham bu sorunu söyle yorumladı "rapidshare.com serverlarına saldırı yapıldığı hakkında söylentiler war.ayrıca rapidshare in mahkeme kararıyla kapatıldığına dair söylentiler war. bu söylentiler yanlış. kullanıcılarımızdan özür dileriz ve hiçbir verinin kaybolmadığını belirtmek isteriz... yüksek band genişliği ve server ın aşırı yüklenmesinden dolayı oluşan donanım sorunlarımız var. donanım sorunlarını çözmmek için elimizden geleni yapıyoruz ve bu gece yarısına kadar beklemeliler. gibisinden bişey demeye çalışmışlar :) Hatamız varsa affola

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arızalanan sunuculara ipden nasıl girebiliyoruz?umarım farklı bir konu yoktur kapatılma ile ilgili.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5