İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RapidShare Hatası

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Your account stores more than 20 GB of files! In 47 hours, your account will be switched to a 'Storage XXL' account. Files not being downloaded for more than 90 days will then automatically be deleted.

Bu hatayı alıyorum.Hesabıma bir zarar gelmemesi için ne yapamam gerekir?

extra bilgilerim :

Used disk-space: 21020.17 MB
t 5 days you have downloaded 9155 MB.

Acil yardım edebilirseniz en azından 1 kelime de olsa yorumlarınızı esirgemezseniz teşekkür ederim.
Bahsettiğim hesap rapid premium hesabı (:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence hemen rapit şifreni değiştir 5 gunde 20 gb lik rapid download limitini doldurduğun icin bu hatayı alıyorsun

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
20 GB dan fazla upload yaparsan hesABINI storage XXL yapıyorlar ve premium olsanda dosyaların 90 gün indirilmezse siliniyor silinmesin istersen 20Gb nin altına indirmelisin

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu rapidin bir aldatmacası olarak değerlendiremez miyiz?
Çünkü premium hesap alırken Hiçbir Zamanın Karesi kadar süre dosyalarını silinmez yazıyor.
Fakat şimdi bana yeni bir tarife sunuyor.Rapid sunucusunun destek yazılarında böyle bir şeyle karışlamamıştım.
Eğer Karşılaşsaydım almazdım.Yapabileceğim bir şey var mı sizce?

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wallla bu konu için yapabileceğin ekstra bir şey yok. Bu dosyalarının hepsi bir klasör içerisindeyse o yüzden de bu hata ile karşılaşmış olabilirsin.

Ayrıca TrDownload'ın dediği gibi değil. Yani 5 günde 20 GB değil, 5 günde 25 GB (Hergün Max. 5GB) Dosya indirme hakkına sahipsin...

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun için günler öncesinden RapidShare uyarmıştı.

Wallla bu konu için yapabileceğin ekstra bir şey yok. Bu dosyalarının hepsi bir klasör içerisindeyse o yüzden de bu hata ile karşılaşmış olabilirsin.

Ayrıca TrDownload'ın dediği gibi değil. Yani 5 günde 20 GB değil, 5 günde 25 GB (Hergün Max. 5GB) Dosya indirme hakkına sahipsin...

Günde 5 GB değil. 5 günde 25 GB.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet daha önce bilgi maili gelmişti, daha fazla dosya barındırmak için birden fazla hesap almanız gerekiyor.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca zaten 20 GB aşsa bile upload boyutunuz dosyalar direk silinmiyor. 90 gün boyunca indirilmemesi durumunda siliniyor. Bu nedenle paylaşımda olan ve aktif olarak indirilen dosyalarınız varsa çokta problem oluşturacak bir durum değil.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kod:
You have downloaded more than [B]25 GB[/B] in the last 5 days exceeding your download limit.

Aynı sorunu bende yaşıyorum.. Telekomla anlaşmış rapid fazla yüklenmeyelim diye :p

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun için günler öncesinden RapidShare uyarmıştı.

Günde 5 GB değil. 5 günde 25 GB.

İkisinin nasıl bir farkı var anlamadım :)
1 Günde 25 GB indiremezsin zaten. 1 Günde 5 GB'den sonrasına izin vermez. ve hergün 00:00'da kotalar sıfırlanır. 2 kere 1 senelik 1 kere 6 aylık rapidshare premium aldım. Yaklaşık 1.5 Senedir rapidshare premium kullanıyorum.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Günde 25 GB indiremezsin zaten. 1 Günde 5 GB'den sonrasına izin vermez. ve hergün 00:00'da kotalar sıfırlanır. 2 kere 1 senelik 1 kere 6 aylık rapidshare premium aldım. Yaklaşık 1.5 Senedir rapidshare premium kullanıyorum.

Konuyu pek uzatmak istemiyorum ancak doğru bilinmesi açısından 2 resim koymak istedim.

rs1oi5.jpg

rs2ha0.jpg

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 günde 25gb indiririm, diğer 4 gün bişey indiremeden durabilirim. Yada bi günde 2gb çekerseniz diğer 5 günde 23gb çekebilirsiniz.

Ama o 20gb işine benimde kafam bozuldu. Sırf o yüzden premium hesabım var. Şimdi fazla hesapmı almak gerekiyor. Ama 3 ay indirilmeyen dosyayıda silsin gitsin :) Yani çok bi fark yok gibi

1 Günde 25 GB indiremezsin zaten.

1 Hesabı 3 kişi kullanıyorsak :) 15 gb bile iner

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosyalar silinmesin istiyorsan silinecek dosyaların yanına * isareti eklenmistir onlara bir kez tıkla o dosya 90 gun daha orda kalir hic indirilmeden, yok cok sayida dosya var elle nasil tıklarım dersen RapidRefresh programını nette ara biraz cozumu bulursun kolay gele

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal kullanıcı olarak yapıyorsanız tabiki sorun olmaz ama bizim uğraşlarımız daha büyük paylaşımlar.

@BeetLe
Çok teşekkür ederim (:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5