İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Rapidshare Premium | 9TL / Paypal 6$ | Stok eritme kampanyası | Daha ucuzu yok...

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Ürün Tanımı: Rapidshare Premium 1 aylık hesap
Ürün Adı: Rapidshare Premium 1 aylık hesap
Ürün Özellikleri: İlk aldığınızda 10GB limitli, daha sonra her gün 25GB'a kadar 5GB limit eklenir.
Ürün Fiyatı: Paypal 6$ / Havale-EFT 9TL
Ödeme Şekli: Paypal, Akbank Havale/EFT
Satışın Yapıldığı Şehir: Internet
Satıcının Eklemek istediği notlar:

Başlangıç Stok Miktarı : 10

Kendi hesabımdan puanla açılacak 0 ve yasal hesaplardır. Hesap kiralanma vb bir durum yoktur. Alacağınız hesap sizin "KİŞİSEL RAPIDSHARE PREMIUM" hesabınız olacaktır. Rapidshare güncel kota durumu günlük 5gb'dır. Kullanmadığınız kota 5 gün boyunca bir sonraki güne aktarılır. (25GB'a kadar)

İletişim için;
dinceraydogdu [at] gmail.com

Bilgi Notu :
Alacağınız hesap yeni oluşturulmuş ve sadece sizin bileceğiniz bir hesaptır. Güvenliğiniz için hesabınıza giriş yaptıktan hemen sonra "Settings > Email Address" bölümüne gerçek email adresinizi giriniz ve kayıt ediniz. Daha sonra üstte bulunan "Activate Security Lock" butonuna basarsanız hesabınızı çalmaya çalışabilecek kötü niyetli kişilere engel olursunuz. Bu işlemi yaptığınızda hesap şifresi gibi bilgileri değiştirme vb. işlemler girmiş olduğunuz mailinize gelecek request code girilmeden yapılamayacaktır.

Paralel satış linki : http://cli.gs/9BM47D

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Konu altına ilk mesaj atana ilk stok ücretsiz verilecektir. Şimdi bir toplantıya giriyorum. Döndüğümde hesap ilk mesajı yazmış olanındır.

Not : Bu fırsat sadece iyinet forum üyelerine özeldir.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benim ihtiyacım vardı, uzun zamandır bir şey indirmem gerekiyor rapidden, ilk stok ücretsiz demişsiniz, sakıncası yoksa talibim.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Satış tekrardan aktiftir.

Tekrar özetlemek gerekirse;
Paypal : 6$
Akbank Havale/EFT : 9TL

Güncel stok miktarı : 5

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
full kalın yazmak yasak

dincer hocam sürekli flood yapıyorsun dikkat et.

Sürekli kullandığınız ve diğer forumlarla paralel giden bir konuyla ilgili bilgilendirme yapmak için (son mesajı güncelleme süresi de dolduysa) yeni mesaj yazmak dışında bildiğiniz ve benim bilmediğim başka bir yöntem varsa seve seve uygularım.

Ben bahsettiğiniz durumun oluşmaması için 3 gündür buradaki stok durumunu güncellemiyorum birileri bir şeyler yazdıktan sonra güncellerim diye.

Kraldan çok kralcı olmamak gerektiği kanaatindeyim.

Bu arada yeri gelmişken belirteyim.

Güncel stok miktarı : 3

ayseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
rapid ve hotfile almak istiyorum hotfile da varmı acaba?
bir de http://www.r10.net den girmek istdeğimde davetiye almam gerektiği şweklinde bir uyarı çıkıyor. davetiye gönderebilrimsiziin acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi