İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare Premium Hesap Sahipleri Dikkat!

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Selamlar,

Rapidshare.de sitesi bugünden itibaren artık. Rapidshare.com olarak devam edecek.

Rapidshare.de sitesine yaptığınız uploadlarınız bu yeni alacağınız Rapidshare.com hesabınız açık kaldığı sürece açık kalacak.

Eski premium hesap sahipleri yeni hesaplarını nasıl alacaklarını aşağıda anlattık.

1. İlk yapılacak olay eski premium hesabınıza giriyorsunuz. Aşağıda da gösterilmiş olan kullanıcı eski hesabınızı ve yeni kodunuzu kopyalayın.
Örn.: (123456-4564545434)

1xr3.jpg

2. http://rapidshare.com/cgi-bin/promo.cgi adresine girin.

3. Eski hesabınızdan aldığınız eski kullanıcı numaranızı ve yeni hesap alma kodunu aşağıda resimde gösterilen kutucuğua yapıştırıp create account'u tıklayın.

2dl7.jpg

4. Ekrana yeni Login ve Password'unuz gelecektir hepsi bu.

Artık upload ve downloadlarınıza bu yeni kullanıcı numaranızdan devam edebilirsiniz.

Kolay Gelsin

(not: alıntıdır HeRTeS e teşekkürler)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000MB den 4000MB ye yükseltilmiş başka bi gelişme göremedim, dikkatimi bişi çekti "happy hour" bununla ilgili birşey yazmıyor ???

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şuan itibariyle .de adresine upload yapilamiyor! dolu uyarısı alıyoruz. ayrıca kendi sitesinden artık www.rapidshare.com adresine yönlendiriyor. Eski premiumları olanlara yenisi veriliyor. pakete puanlar ve kota aktarılıyor ancak dosyaları kullanamıyoruz. Yeni bir uploader program yapmişlar.

Yeni sitede Premium paketlerde farklılıklar var. mesele 2 gunluk paket satıyorlar 3 €. diğer paket fiyatlarında fark yok. Fakat günlük kota 4 GB olmuş.

Ayrıca hız 45 Gigabit/s den 80 Gigabit/s çıkarılmış.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4000 iyi oldu, günde 1 dvd'lik download yapacaz :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oraya direk geçiyor, hiç bir farkı yok hatta +4 Gb kota veriyorlar.
.com da şu sıralar happy hours, iyi yüklemeler :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu durum sadece upload yapmak içinmi geçerli acaba??.de sitesinden geçen hafta giriş yapmıştım ve rapidget e yüzlerce link yapıştırdım şu an itibariyle hala çatır çatır indiriyo...tabi bilgisayar sunucu gibi çalışıyo oda ayrı hiç reset atmadım henüz, 1 haftadır kapamadım hiç yani

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
herşey iyi güzel hoşta.. hoşlanmadığım bir nokta var.. rapidshare.de adresinde iken rapidget ile download edebiliyorduk... yeni sitedeki rapiduploader ile adı üzerinde saedce upload yapılabiliyor bu olay böyle devam edecekmi bilgisi olan varmı + olarak rapidshare.de adresinde 200 gb ı aşkın uploadım var bunların geleceği ne durumda.. site ne kadar açık kalacak bilgisi olan varmı arkadaşlar bu konu hakkında..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bütün dosyaları küçük bir script yardımıyla önce sunucuya oradan benim bilgisayarıma çektiğim için flash get falan sorun olmuyor.Bence siz de öyle yapın.Uploadlar da duracaktır bence...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim anlamadigim noktada,
.de adresimdeki collector accountu .com adresinde gecerli degil. Yeni collector hesabi acmak icin link bile yok
Account bulunamadi diyor devamli. Bilgisi olan var mi? Yeni account mu acmam lazim?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence linkleri silemezler, neticede premium üyeler mağdur olmuş olur. ama oraya upload artık yapılmıyor olay bu. (diye düşünüyorum ben)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5