İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare Tek Tıkla Download ve Flashget

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu kişi biliyordurda bilmeyenler için yazayım dedim. Rapid premium hesabı olanlar, hesap sayfasından options bölümünde direct downloadsı işaretleyince herhangi bir sitede rapid linkine tıkladığı anda hiç rapidshare.com sitesi açılmadan download başlıyor. Gerçekten çok büyük rahatlık.

Öte yandan download hızından şikayet edenler için, flashget çok yararlı ve makineyi kasmadığı gibi çokta pratik.

Direct downloads seçili ise flashget otomatik yüklemeyi başlatır. Yok eğer normal ayarlar varsa ya da free hesaptan indirecekseniz, linke tıkladığınız anda yine indirmeyi dener ama hatalı olur bu.

Rapid linklerinin çoğunun sonu dosya uzantısı olduğu için, flashget bunu dosya sanar ve *rar gibi gözüken html dosyasını indirir. Bunu engellemek için, linke tıkladığınızda çıkan download sorusuna iptal diyoruz, sonra premium ve free yazan klasik sayfamız açılıyor. Buradan seçeniğinize tıklayın yine download başlar, bunada iptal diyoruz tabiki. Sonraki sayfamızda server seçme sayfamız olacak. Buradan sonra download yapabilirsiniz. Yani 2 iptal 1 devam ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
teşekkürler valla bilmiyordum.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ayrıca firefox kullananlar FLASHGOT isimli eklentiyi kurup daha kolay ve hızlı bi download imkanı bulabilirler...

Tabi yine download esnasında (rapidshare gibi sitelerde) Flashgetin ilk sorgusuna IPTAL deyip gecmek gerekiyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kullanıcı adı ve şifrenizide kaydettinizmi flashget'e tekrar tekrar girmenizede gerek kalmaz.

Ondan sonra oturun kutucukların dolmalarını seyredin büyük bir zevkle :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5