İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare üyeliği Bedava Getirin 1 Yillik ((((yasal))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thesunse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar nette o kadar arştırmama rağmen rapidshare ile adam akıllı bir sonuç bulamadamı. ya sürekli modemi reset atmak gerekiyor veya çeşitli programlarla işlem yapılması gerekiyor. Bende farklı bir yol bulmaya karar verdim. Bu yol ise rapidden premium hesap satın almaktan geçiyor. bir çok sitede araştırma yaptım ve bir yol buldum. Tabiki para vermeden.....

Bir çok arkadaş denemiş olmuş.

Peki bu nasıl olacak, biliyorsunuz rapidden premium accuant alabilmek için pay pal gibi sitelerden destek alıyor ve buralardan ödeme yapılıyor.

Aşağıda konuyla ilgili olarak resimli açıkama linki mevcut.

http://www32.websamba.com/selimmutlu/

Arkadaşlar şunu sakın unutmayın amacım reklam falan değil amacım faydalı ve yasal bişeyler verebilmek. Umarım bu bilgiler işinize yarar.

kolay gelsin.......

A

a.ışık

Misafir
awsurveys'in şu ana kadar tek
1 kişiye ödeme yaptığını göster?? :p
ve boş hayallere kapılma!! :D (derim ben.. :) )

thesunse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar düşünceler size aittir saygı duymak lazım ben sadece buldum ve paylaşmak istedim.
Burda önemli olan denemek değilmi nette o kadar çok şey deniyoruzki. neden bunu denemeyelim.
ben belirli bir miktardayım ve bu miktar dolunca bakalım olacakmı göreceğiz.

yorumlar içinde teşekkür ederim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla dediğin linki okumadım bile ancak anlamadığım şey şu ?
Madem yasal bir yol, rapidshare sitesinde neden linki yok bu senin verdiğin zımbırtının :p

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğin sitede 3 adet(3 ayrı site için) refli linkin var, madem amacın reklam değil, referansın olmadan ver linklerini.İlk mesajında kimse gelip de insanlığa hizmet etmez.Benim gördüğüm, bildiğim kendine hizmet eder.Ki zaten 3 5 gün sonra da çeker gider.

Ref vererek para kazanacağını sanıyorsun, ama o üye olduğun siteler ödeme yapmış mı yapacak mı haberin bile yok.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de bu olayın rapidshare ile zerre alakası yok :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yorum. . .
avrupada 13 -14 yaşındaki çocukların yaptığı tasarımlar türkiyede 10000 ytl ye alıcı bulur. Bizimkilerde 10 ytl kazanmak için 10 000 000 takla atar onuda uğraşsada alamaz zaten.

Bu tarz boş işlerleri eskiden marez forumlarında bol bol sunarlarken, oralarda bile çoğu kişi tamah etmezdi ama zaman geldi değerlendi :)

thesunse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam arkadaşlar ya neden bu kadar sert konuşuyorsunuz anlamadım. bir şey buldum ve paylaşmak istedim. verdiğim referans linklerinden adımı kaldırırsınız o şekilde kullanırsınız. inanmıyorsanız bakmazsınız. eğer sizi rahsız ettiyse form yöneticilerine söyleyin konuyu kaldırsın bu kadar kolay. Demekki bilgi paylaşmak bu kadar sorun oluyormuş ilginç....
bu anlatılanların direk rapidshare ile ilgisi bu sitelerden para kazanıyorsunuz daha sonrada rapidden premium hesap satın alıyorsunuz.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitelerden para kazanıp ev de alabiliriz araba da o keyfimize kalmış... konu başlığı içeriğini yansıtmıyor - ki zaten içerik de boş -.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5