İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Razer megasoma Gaming Mouse PAD (0 gibi temiz)

Fredom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Razer Ürünü Olan Megasoma Mouse Pad Aldım Bundan Bi Kaç Hafta Önce Lakin Hiç Kullanmadım Sayılır En Fazla 3-4 Kez Kullandım Razer Ürünü Kullananlar Bilir Daha Kokusu bile Duruyor 0 Sayılır.

Satma Nedenim Razer İmperator Mouse Alacağım

Ürün yumuşak padlerin rahat kullanımıyla sert padlerin hassasiyetini birleştirmek amacıyla üretilmiş, ayrıca mühendislerde razer padleri tercih ediyor. kullanım konusunda ise şüpheniz olmasın, mouse padinin tanıtım videosunada burdan bakabilirsiniz ->‪| Razer Megasoma | Gaming Mouse Pad |‬‏ - YouTube

Piyasa Fiyatı : VATAN COMPUTER - RAZER - MEGASOMA HYBRID PROF. MOUSE PAD ( 350 x 230 x 2 ) - Klavye Mouse Padleri

Benim İstediğim Fiyat : 80 TL

Bunlarda Resimleri :

nvp56t.jpg
21ke3gn.jpg
2s157pi.jpg
23hvgps.jpg
16a8tb9.jpg

wjyi61.

Ekleme: güncel.

Ekleme: güncel

Jeito

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu mouse pad neden bu kadar pahalı ? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlama ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5