İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Realist.gen.tr Saltanati Buraya Kadar...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim bir Büyük Yoktur abi var.onun yorumunu aynen copy paste yapıyorum :p

eşşeğin a***a su kaçıranlar böyle olur,
seninde dikkatine sunulur
çok fazlayı isteyen çok hata yapar
kararı tuttutmak esastır...
normalden fazla click alan her site ,incelemeye alınır.
hile yaptıgı tespit edildigi an banlanır.

S

Senbul

Misafir
Adi realist eg-zotik link var diye sitemi banlanıstı.kendisi cok temizmiş gibi.Birde yaptıgı terbiyesizlik banladıgı siteden kandisine popup actırıyordu .Lavuk buldu cazasını dahada beter olsun adi herifler :d

S

SaveTargetUs

Misafir
:) Ben denedim yollamıyor diye geri silmiştim. Online bi dünya insan gösteriyor. Bakıyordum birşey gelmiyor. Kaldırmıştım. Aciiip hile kokuyordu.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Canimnet' Alıntı:
işin ilginç yönü attığı sitelerin realist.gem.tr ye popup seklinde girmelerini sağlıyorlardı..Çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmm!

aynen kardeş, en sinir yanıda o idi,
sizi attık uye degilsiniz ama, kodu cıkarana kadar senin ziyaretcin benim ziyaretcin mantıgı ....

omurtlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konu çok geçmiş bir konu ama herkes ne derse desin sanırım realist bi çöküyor bi çıkıyor demişsinizki realist banlamış şu an site:realist.gen.tr veya web.tr diyorum ancak indexte görebiliyorum.

size gen.tr ve web.tr nin alexa grafiğini
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/realist.gen.tr
şu an sandboxdalar.

adamlar bi şekilde bi iniyor bi çıkıyor. bu olay 2005 de de yaşanmışki 2005 deki konuya post atıyorum şu an

omurtlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 deki konuyu hortlattin ya helal olsun.

realistdeki bu çöküşü farkettim ve arama yaptım bu çöküşle alakalı yazı varmı diye bu çıktı önüme :) geçmişlede karşılaştırırsak belki neler oluyor un yorumunu daha iyi yaparız diye düşündüm

omurtlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 den beri bi inip bi çıkmışlar grafiğe bakılırsa ucu hafiften yukarı doğru bakmaya başlamış yeniden çıkarlar biz nedersek diyelim

UlkeKurucusu

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
site:realist.gen.tr alanından aramasının yaklaşık 606.000 sonucundan 831 - 840 arasındaki sonuçlar. (0,27 saniye)

omurtlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site: çekince sonuç verince hiçbişey olmamış diyemeyiz ben dedimki eskiden ban yemiş şimdide sandboxda alexa rankına bakasanız anlarsınız

iiimriii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir tek sey bilirim her şeyde...kendi basina yukselen batsa bile tekrardan cikar, helal olsun :)

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist.gen.tr alanından aramasının yaklaşık 626.000 sonucundan

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist.gen.tr alanında aramasının 1.050.000 Türkçe sonuç sayfasından 1 - 10 arasındaki sonuçlar. (0,32 saniye)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tebrikler.3 yıllık konuyu hortlattınız ve ajdardan çikita muz kazandınız. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5