İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Realist.gen.tr Saltanati Buraya Kadar...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oh olsun, beni atmıslerdı, delirdiydim
alma mazlumun ahini, cıkar....

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:realist.web.tr

realist uyanıktır ondan atılır oburkune baslar :) ah daghan ah :p

X

XxXxX

Misafir
realist tamamen silindi istersede baska site acipda aynı seyleri uyguluyamaz... cunku fark indexleme yontmi yapmişlar

X

XxXxX

Misafir
adam resmen sömürdü neti ama şimdi etti yanına kar kaldi tabe

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende iki gün uğraştım kabul etmedi beni. Hilenin bedeli ağır olurmuş :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Realist.gen.tr 'ye üye olmadan bile hit yolluyordu sebebi malum. Alexa.com a göre Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 48. sitesi oldu yaptığı bu durumdan ötürü
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?ts_mode=lang&lang=tr

Google haklı tabiki artık banladımı komple sildimi ne yaptıysa. Ettiğini buldu realist.gen.tr ama ben bu şekilde sonlamasını istemezdim gerçekten iyi hit gönderdiyordu. İyi ve kaliteli bir toplistti ama seviyesini yaptığı bu hileyle bozdu. Tabiki kendi bilecekleri iş ama tüm samimiyetimle söylüyorum iyi hit yolluyordu ve ben böyle olmasına üzüldüm.
realist.web.tr var belki ondan devam ettirirler bu işi yada başka bir yerden ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali davranmalarını tercih ederim. Saygılarımla iyi çalışmalar hepinize...

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fazla havalanmışlardı...
Banada iyi hit yolluyorlardı..
Ama iyi olmuş çok sevindim..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galıba araklarında kalıte olrak yıne en ıyıs webservis henuz bir amuğunu gormedım helal olsun bence + bu hade bile ilk 100 içindeler alexa da hepsınden zıyade her zaman bana en çok yollayan oydu..

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin ilginç yönü attığı sitelerin realist.gem.tr ye popup seklinde girmelerini sağlıyorlardı..Çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmm!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
realist.gen.tr den atılalaı 3 ay oldu :p manken çerik varmış :p öle dediler açıkalmaya

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist.web.tr 'den devam etseler bile işe yaramaz bence ; çünkü web.tr uzantısı gen.tr linkliydi..

X

XxXxX

Misafir
evet oyle cunku artik realist in devri bittti uye olan adamlar düşünsün pr leri düşecek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5