İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Recep ivedik 3 - sinemalarda

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Recep ivedik 3 izlemeye giden var mı ?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gidecektim ama gerek Ekşi, gerek Beyazperde yorumlarını göze aldığımda ötekilerden kötü yapım olduğunu düşündüm.

Yorumlar nasıl acaba gidenlerden?

T

trgy

Misafir
Şimdi geldim filmden ve şöyle bir şey demek istiyorum hemen.

Herşeyin ilki güzeldir.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tırt.. Güzel ve eğlenceli olacağını düşünerekten az miktarda alkol tüketip gittim. İlk yarısı bittiğinde ne oldu ki diyorsun daha. 50 dakika sürdü fakat hiç bir şey anlamıyorsunuz çünkü bir şey yok ortada. İkinci yarısı ona nazaran daha eğlenceli gibi idi. Aaaa recep ivedik diye gidip izlerseniz psikolojik olarak güler ve keyif alırsınız. Ama bilmeseniz bu filmi ve televizyonda kanal değiştirirken denk gelseniz 3 dakikadan fazla izlemezsiniz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Gitmedim ama durun size bir iki replik tahmin edeyim..

- Gonuşma laayn
- La olum salak mısın la sen
- Gel lan buraya
- Napıyosun la sen
- Bah şöyle yapacaaasın bah
- Böhöhöhööyyy

vs.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

- Gonuşma laayn
- Gel lan buraya
- Napıyosun la sen
- Böhöhöhööyyy

vs.

:)) Hepsi var. Yalnız pek dikkat etmedim ama en çok yaptığı Böhöhöhööyyy 1 yada 2 kere kullanıldı bu seride

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranıza yazık inanın, gitme gafletine düşmeyin ..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Çok komik bence çokta gülerim filmlerine gülmiyenlerin öyle kabalığını yadırgıyanlarıda anlamam komedi filmi sonuçta komikli sağlayan olmadık şeylerin olmadık yerde olması değilmi...

Ben gerçek hayatta göremiyeceğim için uçlarda geliyor ve oldukçada komik tepki duyanlar niye yepki gösteriyor sormak lazım...

E

Ephitet

Misafir
Bugün izledim, gerçekten boşa vakit kaybı diyebilirim. Artık şahan'ın amacı güldürmekten çok maddiyat olmuş sanırım, sonuçta bu seriyi yapmadan önce neredeyse tanınmıyordu bile, 4. film olursa kesinlikle izlemeyeceğim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
2.cisi güzeldi , 3'ü izlemedim ama yine aynı mantelite olucağı için 1 ve 2 'yi izliyenler pek sevmeyebilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Anlamadigim su, hepiniz gitmissiniz bile bile begenmeyeceginizi, sonra bu adam da bilmem kac milyon gise yaptim diye kendini basarili saniyor, komik saniyor. Bir sorun var gibi bu iste.

Herkesin gozu onunde bir gazeteciye gel bana ozel gostercem demistir, yanindaki sevgilisi de kisneyerek buna gulmustur, hepimiz boyle bir sevgili istiyoruz aslinda, birilerine birsey gostermemizi hos gorecek gulecek :)

http://www.habershow.com/v4/2211-recep-ivedik-behlulu-nasil-keciye-benzetti-video

1.40 civarlarinda gerceklesiyor bu seviyesizlik.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gittim demin. güldüm. amacım ince espri görmek değildi, görmedimde ama güldüm.

bu arada cem yılmazın tırnağı olamaz :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
filmin konusu recep'in kabuslardan kurtulmak istemesi...

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence güzeldi neyini beğenmediniz anlamdım ve hemde kazancı ve seyirci sayısı 1. ve 2. seriyi geçti bile 1 hafta içerisinde rekor

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çok hosuma gitti :)
gitmeyi düşünenler hiç beklemesinler :D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

- Gonuşma laayn
- Gel lan buraya
- Napıyosun la sen
- Böhöhöhööyyy

vs.

kesinlikle katılıyorum ...İlk ikisinide izlemedim tvde kanal değiştiriken rastlayıp nedir bu ivedik diye bakmışlığım var zaten bi kaç dk yetiyor filmin genelini anlamaya ..Komedi ve kalite adına hiçbir şey yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5