İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Recep ivedik "GORA" yı Geçti

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk üç günde ulaştığı seyirci G.O.R.A.'yı da geçti...

22 Şubat’ta gösterime giren film 3 günde 791 bin 514 kişi tarafından izlendi. Recep İvedik böylece, Cem Yılmaz’ın 716 bin 965 seyirciye ulaşan G.O.R.A.’sını geçerek Türk Sineması’nda ilk 3 günde en çok izlenen 2’nci film oldu. Kurtlar Vadisi Irak filmi ise ilk üç günde 1 milyon 99 bin seyirci ile birinci sırada bulunuyor. Recep İvedik’te, filme adını veren kahraman, cüzdanı çalınan bir işadamının peşinden Antalya’ya gidiyor, komik olaylar birbirini izliyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim 3 gündür yer bulmadığımı düşünürsek az bile izlenmiş

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İlk üç günde ulaştığı seyirci G.O.R.A.'yı da geçti...

22 Şubat’ta gösterime giren film 3 günde 791 bin 514 kişi tarafından izlendi. Recep İvedik böylece, Cem Yılmaz’ın 716 bin 965 seyirciye ulaşan G.O.R.A.’sını geçerek Türk Sineması’nda ilk 3 günde en çok izlenen 2’nci film oldu. Kurtlar Vadisi Irak filmi ise ilk üç günde 1 milyon 99 bin seyirci ile birinci sırada bulunuyor. Recep İvedik’te, filme adını veren kahraman, cüzdanı çalınan bir işadamının peşinden Antalya’ya gidiyor, komik olaylar birbirini izliyor.

Hala bir fırsat bulupta gidemedim...

Ama siz hele durun. GORA çıksın da ben ozaman görürüm sizi :D

O zaman da şöyle bir haber çıkacak... hatta ben yazicam.

İlk üç günde ulaştığı seyirci İVEDİK'i de geçti...

bisbise

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesefki bende gittim ve geri döndümyer kalmamışş.Çokta merak ediyorum filmi inşallah birgün banada sıra gelecek ve izliycem:D

5renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk 10 saniyeden sonra başlayıp, film bitene kadar ağzınızı gülmekten kapatamıyorsunuz. Gerçekten de izlenmesi şart diye düşünüyorum :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devamı gelmeli mutlaka devlet yetkılileri filmi çok küfürlü bulasada film gercekten süper.

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film gerçekten güzeldi her nekadar aydınlarımız tarafından pek beğenilmesede bir genç olarak gerçekten filmin başından sonuna kadar gülmekten karnınıza kramplar girmesine sebep olan bir film ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5