İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

recordset ile meta kontrolü

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
meta tagları rs ile kontrol etsek bir sorun oluşurmu?...Site içindeki yazıların hepsi db den geliyor, genel olarak hepsindeki metalar aynı tabi ancak title ve keywords kısmına rs ile dbden gelen bilgileride eklemek istiyorum. Bu durum spider rorbotlar için eksi bir durum oluştururmu acaba? Çünkü genel sitenin keywordsuna rs ile yenileri eklenecek...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sormak istediğini doğru anladıysam; Böcekler kodların nereden geldiğini göremezler. Sadece en son html halini algılarlar. Yani html olarak yapmanla veritabanından çağırman arasında bir fark yok.

Ama title ve diğer meta tag lar sürekli değişecek diyorsan tabiki zararlı çıkarsın.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
doğru ben bunu düşünemedim...sonuçta browser a giden html oluyor...Peki title daki şöyle bir düzenlemede zarar olurmu?...

default sayfanın title : HaberSitesi
alt sayfalara gelecek ek ise : HaberSitesi:GüncelHaberler
gibi...
bunun listelemeye ardımı olur diye düşündüm ancak yanlışmı düşünüyorum???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5